Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitől fogadnál el szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől fogadnál el szerelmi tanácsokat szívesebben? Csernus Imre, vagy egy 30 éve házasságban élő párkapcsolati szakértő?

Figyelt kérdés
Én Csernus Imrére szavaznék, mert egy rendkívüli embernek tartom. Valahogy nagyon jól meg tudja fogni a lelki dolgokat. Igaz, hogy neki több kapcsolata ment tönkre, de ebből is merített tudást.
2020. nov. 27. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Csernus Imre
30 éve házasságban élő párkapcsolati szakértő
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
egyiktől se.. szeretek a saját fejem után menni. (és vállalom az ebből fakadó kockázatokat is.)
2020. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Senkitől nem kérek "szerelmi tanácsokat", mert minden eset más, ne okoskodjon bele valaki, aki nem a mi cipőnkben jár.

Ha ketten a párommal nem jutunk beszélgetések által zöld ágra, akkor egy indifferens harmadik sem tesz csodát és le kell vonni a konzekvenciát, hogy nem vagyunk egymáshoz valók!

2020. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Csernus csak többre tartja magát, mint aki, van önbizalma, és olyan jól előadja magát, hogy el tudja hitetni az emberekkel, hogy okosabb, mint amilyen valójában.
2020. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyiktől sem.
2020. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Csernus? Lássuk a wikipédát...


"Elvált, majd évekig párkapcsolatban élt, amelynek 2010-ben vége szakadt."


Biztosan nagyon profi lehetett, ha a saját házasságát nem tudta megmenteni, ahogy a párkapcsolatát sem utána.

2020. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom...Csernus elég tenyérbemászó és láttam már olyan felvételt, ahol egy kövér hölgy, - akit meg akart győzni arról, hogy azért érzi magát rosszul a bőrében, mert kövér - úgy leiskolázta pszichológiából Csernust, hogy az teljesen beégett, ugyanis a hölgy teljesen jól érezte magát a bőrében és sugárzott belőle valami végtelen kiegyensúlyozottság. Szóval számomra emiatt sem hiteles az ürge. Az, hogy nem örökéletűek a kapcsolatai, számomra még meggyőz is lehet, mert a szerelem sem örök és nem vagyok benne biztos, hogy az tud többet a szerelemből, aki 30 évet lehúz ugyanaz az ember mellett. Többnyire ezek a mindent kibíró kapcsolatok érdekből állnak fenn (lakhatás, vagyon, stb.), még akkor is, ha kulturált légkört tudnak fenntartani. Emiatt önmagában a 30 év nekem még nem meggyőző erő, már ami a szerelmet illeti.

Ha már tanulni akarok a férfiakról és a nőkről, a szerelemről, akkor Szenditől kaptam sok olyan információt, ami megmagyaráz nagyon sok mindent és elég fájdalmasan szembesít az igazsággal, ugyanakkor helyére tesz olyan kérdésekben is, hogy miért olyan szemetek a nők, hogy nem állnak szóba náluk alacsonyabb és 10 kg-al kevesebbet nyomó férfival, és a pasik miért vannak oda a szimmetrikus arcú, kellően domborodó hölgyekért és miért nem érdem szerint osztogatják a szexet és micsoda szemétség, hogy az 40-es pasik a huszonéves lányokat hajkurásszák és a többi és a többi...

Persze ezek külsőségek, de nagyon sok mindent befolyásolnak az életünkben, a párkapcsolatunk minőségét is.

2020. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Csernusnak a mostani a negyedik(!) felesége, és a második meg is késelte. Benne van az egyik könyvében. A harmadik pedig a Hagyó Miklósért hagyta el...
2020. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!