Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Akik 40 felettiek, házasok és elmondhatják hogy sosem volt kielégítő vagy jó a szexuális életük. Nem csak a házasságban, hanem az előtt sem!

2020. nov. 27. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
megalkuvó emberek? rengeteg van..
2020. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, mert azt látom hogy látatlanba mindenkinek fantasztikus a szexuális élete. A valóságban meg válás válás után. Egy kollégám aki azt mondta hogy minden éjjel izzik a lepedő, válás után bevallotta, hogy évente volt három, csak mások előtt nem akart beégni. Ez meg egy anonym fórum, hátha így bevallják az emberek. Természetesen akinek tényleg nem jó.
2020. nov. 27. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Termeszetes, hogy az emberek nem kurtolik vilagga kollegaknak, ismerosoknek, rokonoknak, baratoknak, hogy keves / rossz a szex a kapcsolatukban.


Rengetegen probalnak egy tokeletesnek hitt kepet mutatni a kulvilagnak.

2020. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. Neked jó?
2020. nov. 27. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,

43 éves vagyok, a Férjemmel 18 éve vagyunk házasok.

Nekünk szerencsére remek a szexuális életünk, sosem volt ezzel gond. Nyilván, ahogy jöttek a gyerkőcök, egyre több munkát kellett a kapcsolatunkba is befektetni és egyre nehezebb volt megoldani, főleg, amíg kicsik voltak, de minden héten volt alkalom, amikor elmentünk valahova kettesben, a gyerekek nagyszülőknél/barátoknál játszottak, hogy megmaradhasson az intimitás. Most, hogy szinte felnőttek, sokkal könnyebb, és megint van időnk heti többször is ágyba bújni.

Szerintem ha megfelelő a kommunikáció és megvan a kölcsönös szeretet és tisztelet, akkor működik ez 40 felett is.

Számos ismerősöm panaszkodik arra, hogy ritkulnak/nincsenek is szexuális együttlétek, de ezekre lehet megoldást keresni, ha leülnek és megbeszélik, hogy kinek mi lenne a legjobb.

Hazugság lenne azt állítani, hogy ugyanolyan marad minden, de nem lett rosszabb, csak más. Számunkra több.

43 éves nő és 47 éves férfi

2020. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na és akiknek egyszerűen megszűnt a libidójuk azok hogyan tudják ezt megbeszélni?
2020. nov. 28. 00:29
 7/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, nekem nem jo, mivel nincsen se kapcsolatot, se hazassagom. Sajnos 24 evesen meg nem voltam novel.
2020. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: A "hanyatló" nyugaton ha ezen kívül MINDEN MÁS optimális a kapcsolatban, akkor átminősítik nyitott kapcsolatra.


Csak itthon még az a birtoklásvágy és a tradicionális berögződések sok esetben erősebbek.


Meg hát már eleve elítélik, hogy házas valaki és hogy van pofája... ássa el magát.


Na ez itt a probléma. Olyan világban élünk, ahol a meleg vagy a transznemű hamarabb mer coming outolni, mert több társadalmi támogatást és bátorítást kap (civil szervezetektől minimum), mint a szerencsétlen nő vagy férfi, akinek évek, évtizedek múlva elmúlik teljesen a vágy, de amúgy meg ŐSZINTE és minden másban TELJESEN JÓL MŰKÖDNEK EGYÜTT...

2020. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as. Igazat kell hogy adjak, tökéletesen jól megfogalmaztad!
2020. nov. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!