Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az állítólagos barátotok/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az állítólagos barátotok/barátnőtök nem keresne 1 hétig, még ráírnátok vagy inkább nem? kifejtem

Figyelt kérdés

Eléggé megbántott a veszekedésünk során, de már 1 hete hogy egyáltalán nem keresett, semmit. Úgy érzem most egyáltalán nem voltam hibás, ő fújta fel a dolgot nagyon és vérig sértett.(az okot most nem részletezem)


Ti ezek után keresnétek még, vagy ha ennyire vagytok fontosak akkor elfelejtenétek és nem adnátok meg neki azt az örömöt, hogy úgymond még ti futtok utána.

Nagyon megmondanám neki a magamét, hogy ennyit jelentett ez neki, mert tudom hogy szerelmes volt, de tudom hogyha én keresem akkor ezzel csak növelném az egóját, és ez nem első eset, hogy én próbálom helyrehozni a dolgot.


2020. nov. 27. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekes viselkedés ez a párod részéről.

Engedd el, jobban jársz.

2020. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Én annyit ráírnék, hogy részemről itt van vége, mert megsértett, nem kért bocsánatot, és még játszmázik is. Hogy ne az legyen belőle, hogyha továbblépek, akkor én vagyok beállítva a hűtlen ribinek, mert ugye hivatalosan nem mentünk szét.
2020. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Igaza van a 2-nek, jobb ha irsz neki, hogy Te lezártad vele a kapcsolatot, mert ugy látod, hogy nincs èrtelme tovább folytatni. Te pontot tettèl a kapcsolat vègère ès kesz! Szabad vagy!
2020. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen írj neki. ne megalázkodva, ne add alább az álláspontod, de amíg nem beszéltek, nem fogsz tudni továbblépni te sem.

ha tényleg ennyit jelent neki a kapcsolatotok, akkor magadnak teszed a legjobbat azzal, hogy lezárást adsz magadnak, mert megérdemled.

2020. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezek szerint van neki más. Másképp ha nem más, unalomból is megkeresett volna.
2020. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ti ezek után keresnétek még"


Hiába, de ez mindig attól függ, hogy mi történt.

Mivel bántott meg és miért.

2020. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!