Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Visszatérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Visszatérhetett a barátnőm régi dugópartnere?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, éppen 1 hete ünnepeltük. Az előéletéről nem sokat tudok azon kívül, hogy előttem 1 hosszú kapcsolata volt (5 év) és utána jöttem én. A bnőm 25 éves, én 29. Viszont azt pár hónapja tudtam meg hogy volt egy szexkapcsolata, ami már akkor is tartott amikor az exével együtt volt. Konkrétan hónapokig csalta az exét ezzel a csávóval, aki konkrétan egy díszpinty, kb. minden második nő errefelé őrá csorgatja a nyálát és rengeteg csajjal volt már szexuális viszonya. Ebben sajnos a barátnőm is benne van. Viszont ez a néhány hónapos szexkapcsolat megszakadt, mert a srác kiment külföldre dolgozni tavaly nyáron és nem jött vissza... egészen mostanáig. A barátnőm pedig egyre érdekesebben viselkedik. Nem tagadom, ez a srác sokkal "alfább", jóképűbb, tehetősebb nálam és állítólag - más nőktől hallva - a szexben is bomba. Barátnőm tudom hogy kicsit elégedetlen velem az ágyban, de nem igazán hangoztatja. Azóta viszont hogy a srác hazatért külföldről, elkezdett furcsán viselkedni. Minden áron nélkülem akar elmenni bevásárolni (pedig a karácsony még odébb van és szülinapom sincs mielőtt azt mondanátok hogy ajándékot akarhat venni) és munka után is sok a túlóra... ami egy kicsit fura, mert eddig nem nagyon túlórázott. Ha volt is rá példa, akkor sem heti 5 napból 4-et, hanem max. 1-szer. Sajnos a telefonjába nem tudok belenézni. Eddig nem volt szokásom, de most azért úgy megtenném... Valami nem kerek nekem és ki akarom deríteni mi az. Kb. lefogadom hogy azért "hülyült" be teljesen mert a topcsávóka hazajött és gondolom ráírt barátnőmre hogy amíg itthon van dughassa.



Megalapozott a gyanúm?


2020. nov. 28. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megalapozott.
2020. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben egyszerűen rákérdeznék, és ésszerű magyarázatot követelnék a változásokra. Aztán ha dühösen reagál, meg nem mond ésszerű magyarázatot, akkor elég bűnösnek látszik.
2020. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezalapján sok jóra ne számíts.. De várható volt, hisz már az előző pasit is csalta, aki ribi mindig az is marad :\ Ezért fontos kapcsolat előtt az ilyeneket átbeszélni, ilyen nővel nem szabad komoly kapcsolatot tervezni.
2020. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ha a legutóbbi párját megcsalta, akkor miért ér óóóóriási meglepetésként, hogy lehet téged is.
2020. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Aki egyszer hűtlen volt, többször is az lesz...
2020. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús,gyanús...Azt egyébként tőle tudod,hogy szexkapcsolata volt ezzel a fazonnal?
2020. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Iktasd ki a dugópartnert, és ennyi.
2020. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Ennyiből nehéz megállapítani, hogy van-e valami a hátad mögött vagy nem.

Figyeltesd meg valakivel.

2020. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ideje lenne a barinőd egy 19 évesre cserélni.
2020. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legbelül tudod a választ erre.
2020. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!