Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint az oké,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint az oké, hogy ő mindig nálam van, én meg főzök,mosok, takarítok rá? bővebben

Figyelt kérdés

Szerinte az fair, hogy ő jön át mindig hozzám (ami kb 20 perc séta), és ezt fel is hánytorgatja hogy esőben/szélben is ő jön. Én meg folyton kiszolgálom, főzök neki, vendégül látom, mindig van terülj terülj asztalkám. És szerinte az oké, hogy ő átjön, én meg így fogadom. Szívesen csinálom, nem erről van szó, csak szerintem oda-vissza kéne hogy működjön az, hogy beleteszünk ebbe. És szerintem az nem számít annak, hogy a másik 20 percet sétál.

Szívesen mennék én is hozzá esőben/szélben, de nem hív soha, meg mindig tereli a témát, hogy most miért nem jó.


2020. nov. 28. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Innentől ne csinálj faksznit. Ha ő nem erőlteti meg magát, akkor neked se kell.
2020. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A véleményetekre vagyok kíváncsi.

Mert múltkor beszéltem vele erről, hogy örülnék ha ez egy oda-vissza működő dolog lenne, de felhozta hogy mindig ő jön és ő fagyoskodik kint a hidegben 20 percig és hogy nekem meg ezt kéne értékeljem.

2020. nov. 28. 11:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Így nevelkedett , ez van bele rögzülve , hogy a nő dolga minden házi munka. A modern gondolkodásúak nem várják el.
2020. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Oke akkor szogezd le hogy legyen az hogy felvaltva jartok egymashoz.

(Akkor is ha nem akarsz neki nyilvan ez a kenyelmesebb de nem ismerne meg uh sarokba kell szorítani). Szivem kovetkezo heten en megyek hozzad. Majd ha vannak extra keresek a vendeglatassal kapcsolatban akkor ezt te is kerd szamon rajta. Tehat ha o azt szeretne higy fozocskezz sajat koltsegre neki is igy vendégül kell latnia.

Amugy tiszta rohej felnott ember, csak nem jut eszebe hogy illene minimum a ktsegekbe beszallni ha mindig te fozol felteve h o nem tud fozni

2020. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor állna meg a helyét, ha te kijelentened, hogy semmiképp nem mész át hozzá. Így viszont neki is ideje lenne beletenni valamit a kapcsolatba, a setalason kívül is.
2020. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat használják ki, akik hagyják magukat. Felnőtt ember vagy, igazán tehetnél ez ellen.
2020. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond, hogy teged nem zavar az eso..mesz te is hozza, ahogy o jon hozzad. Ha ez nem tetszik neki, akkor jojjon tovabbra is o, de biztos, hogy nem ugralnam korul. Nyitnek egy zacsko chipset.

Amugy szerintem van ott valami gaz, amiert nem akarja, hogy te is latogad ot...az is lehet, hogy sajnal koltekezni. Neki megeri 20 percet setalni azert, hogy jol is lakjon es egy petakba se keruljon neki! Ebreszto!!!!!

2020. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Rajtad élősködik.
2020. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom azért nem hív, mert fél a felesége reakciójától.

Ez bántóan egyoldalú így.

De tényleg átviszi a mosnivalót?

2020. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Neki alap hogy cseléd leszel, már most is pedig nem is éltek együtt. Ő nem nagyon fog tenni érted mert neki már a séta is nagy dolog.
2020. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!