Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotoknak lenne egy ellentétes nemű barátja, akivel nagyon szoros a kapcsolata? Sokszor kettesben találkoznának, szerveznének programokat, kirándulnának stb.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna.
2020. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Zavarna!Én nem hiszek ebbe a dologba,az egyik mindig többet akar.
2020. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy néha találkoznak,pl 2 hetente találkoznak még talán belefér,plusz ha bemutat neki és tudom ki ő,és hogyan viselkednek egymással,úgy talán nem.De én nem hiszek ezekben a fiú lány barátságokba.Csak akkor ha pl a másik ember,leszbikus vagy meleg.
2020. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás és ilyenek nálam nem fér bele.Ha munka után esetleg egy fél óra találka néha néha egy kávé erejéig,úgy talán ők.De csak ha bemutatja nekem
2020. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Néha 1-1 kávé belefér, de közös kirándulás nem
2020. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ez a személy hogyan hatna a kapcsolatunkra. Vannak emberek akik még dobnak is rajta, vannak akik csak bekavarnak.
2020. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, nagyon! Pontosan ezért vetettem véget 1 hete egy sráccal a randizgatásnak. Pedig már azt terveztük, hogy elbújunk egy hétvégére együtt valami erdei kisházba valamelyik hétvégén.... de ismerem magam, zavarna minden nap, nem tudnék úgy együtt lenni vele, hogy össze van nőve egy másik nővel! Kiadtam az útját.
2020. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Mindig a “ne aggódj, ő csak egy barát”, a legveszélyesebb. D*gás lesz a vége, 99%. A baráti körömben ez 2x történt így.

(8. vagyok)

2020. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
olyat is hallottam már, hogy a barát és barátnő néha összemelegednek szexre, de az új csajnak vagy pasinak vehemensen tagadnak mindent, adják az ártatlant, szerencsétlen új meg nem is tudja mi van a háttérbe, hogy azok ott ketten összejárnak, de komoly kapcsolatot már nem akarnak, így "barátkozás" néven megy az etetés...
2020. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!