Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el a párotoknak hogy nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves koromban történt egy kisebb baleset, durva trauma érte az alhasamat, és ennek következtében nem lehet gyerekem. A jelenlegi párommal csak 3 hónapja vagyunk együtt de nagyon szeretjük egymást, ő már arról álmodozik hogy milyen csodás gyerekein lesznek, és engem pedig mindig elfog a sírás. Nem tudnám neki úgy elmondani hogy nem zokogok közben. Az elmúlt 10 évemben annyit sírtam emiatt hogy csoda hogy még van könnyem, de még mindig nagyon nagyon fáj a dolog. Én mindennél jobban szerettem volna anya lenni, kihordani a gyermekeim, szoptatni, de sajnos az élet elvette ennek az örömnek a lehetőségét. Persze nagyon szeretnék örökbe fogadni, de akkor is tudom hogy ők valaki más testében voltak 9 hónapig. Hagyjuk is. Szerintetek ezt hogy mondjam el neki, nem szeretnék zokogni mint egy hisztis kislány, de jelenleg nem látok más lehetőséget. Kérlek segítsetek! 25N és nagyon köszönöm!

2020. nov. 28. 12:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vették ki a méhed vagy a petefészkeid, akkor soha ne mondd, hogy soha.
2020. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
SOK, RENGETED pasi álma egy meddő lány. Találni fogsz valakit, aki imádni fog érte!
2020. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Ezt már elmondhattad volna mielőtt összejöttetek.
2020. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem akartam részletezni a kérdésben. De sajnos kedves 1-de, nincs petefészkem (egy sem)
2020. nov. 28. 12:32
 5/33 A kérdező kommentje:
1-es elírtam
2020. nov. 28. 12:32
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

ha szeret, akkor meg fogja érteni, hidd el. igenis, az örökbefogadás is csodálatos dolog!

szerintem ülj le és mondd el neki őszintén, nincs ezt miért bonyolítani. erről te nem tehetsz, nyilván nem úgy ismerkedik senki, hogy “szia, Klára vagyok és meddő”.

minél hamarabb beszélj vele erről, meg fogsz könnyebbülni.

2020. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el neki minél előbb, joga van tudni és eldönteni, hogy meg tud-e békélni ezzel vagy mindenképp saját gyereket szeretne majd. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha sírsz közben, nyilvánvalóan ez neked egy nagyon fájdalmas dolog, ez teljesen érthető és nem is kell megjátszani, hogy nem az.
2020. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Hihetetlen, hogy egyesek ilyen kérdéseknél is képesek utolsó, bunkó parasztnak lenni...
2020. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben szerintem a legjobb minél hamarabb közölni. Vagy elfogadja vagy nem. De ez így fair.

Sírni pedig nem szégyen

2020. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

9.-nek.


8.-vagyok.


FÉRFI.


Ebből gondolom már levetted, hogy ismerem a trükköt. Igen, a x

kanija csak kamuzik. Mert ha azt mondaná, hogy csak dugni akar, akkor a lány elhajtaná a rákba.

2020. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!