Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan az életedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan az életedben, hogy véget ért a kapcsolatod és csak utána jöttél rá, hogy mit is veszítettél, de már késő volt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett, hogy erre rágyere? Hogy viselted?

2020. nov. 28. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Én eleve a maxot nyujtottam a kapcsolatokban ami tölem telik.

Es ugy is élek mindig,(ami a kapcsolatokat illeti), mintha csak egyetlen nap lenne.

Ergo nekem olyan kapcsolataim vannak utolag visszanézve, hogy ezer biztosra tudom azt, hogy én ennél többet nem tehettem, a tovàbbiak màr meghaladjàk a képességeim, elèrtem a határaimat, ergo felmelegitve (elérhetö befolyásolhato lenne pàr exem ideig oràig)de valojàban ha feje tetejemre is àllnék, sem kellenék a màsiknak.


Ezer szàzalékosan kiismertem öt, mindent tudok, hogy neki mi jo, mi kell, mi az igazi és ÉN arra képtelen vagyok(azaz màs még nem biztos). De én elértem a hatàraimat. A maxnàl több már nem megy. Mádodjàra harmadjàra sem menne.

2020. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rendszerint túl sokat vegetálok a már rég halott kapcsolatban. Amikor kilépek, akkor már tényleg nincs visszaút, sőt, akkor már érzelmileg olyan régen lezártam, hogy általában már mást szeretek.
2020. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt ilyen nőként. Mindig a párkapcsolat volt számomra a legfontosabb és mindent megtettem én is. Amikor én szakítottam sosem bántam meg. Fordítva volt, amikor a pasik szakítottak, utána mind megbánta és vissza akart kapni.
2020. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, csak éppen fordítva. Nagyon féltem elveszíteni őt, aztán mikor megtörtént, akkor jöttem csak rá, mennyivel jobb nekem így.
2020. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Több olyan volt, hogy ha élek a felkínálkozó lehetőséggel,

nem "megyek el mellette", akkor lehet, jobban jártam volna,

mint aki mellett kikötöttem.

Késő bánat, eb gondolat.

2020. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy pont fordítva. Csak magamat tudom adni egy kapcsolatban és azt önzetlenül. Sokszor visszaéltek vele. Utána persze nagyon rossz volt nekem is. Pláne hogy láttam, hogy csúszott le Ő, aki már csak ő sem volt egy idő után.
2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Utólag arra jöttem rá, hogy miért nem előbb..

2020. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Dettó az szokott lenni, amit a kettes válaszoló ír.
2020. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!