Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a biszex barátnőtök jó csajokat nézegetne és lájkolgatna instán?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem lenne biszex barátnőm.
2020. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
attól még, hogy a lányokhoz is vonzódik, nem kell túl sokat belegondolni. én heteroszexuális vagyok, mégis lájkolom a nőtársaim képét, ha egyszer tetszik vagy jól néz ki.
2020. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a szanalmas hulye,aki azzal tolti az idejet,h nezegeti,kit lajkol a bnoje???😂😂 Szanalmas,h vannak ilyenek.
2020. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

#3 nem kell azt külön nézni. Ha ismerősök vagytok fb-n, akkor amit lájkol, az nálad is meg fog jelenni. Akarva és akaratlanul is látni fogod.


(persze le lehet állítani az egyes emberek követését, és akkor nincs ilyen probléma.. de a többség ide nem jut el)

2020. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Azt se bánnám, ha hazahozná harmadiknak 😉🙃🙂
2020. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Miből gondolja bárki, hogy egy biszex esetén a megcsalás más, mint egy heteró esetén?


Ha a párom túlzottan rá van kattanva más emberekre (nyálcsorgat, likolgat, ott liheg), akkor az zavar. Tök mindegy, hogy férfire/nőre vagy valami egyébre kattan

2020. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pont ezért tettem fel a kérdést, mert ennyire ellentétes válaszok vannak, mint az 5-ös, meg a 6-os. Mindneki másképp fogja fel szerintem.

Engem pl nem zavarna ugynez fordított helyzetben, ha a barátom más fiúkat nézegetne, sőt, ha esetleg történne bármi is közte és egy fiú között, az se zavarna. De ő hetero, szóval ez nem fog megtörténni, de nem zavarna.

2020. nov. 29. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Biszex nő kommentje fog következni (jöhetnek a lepontozások tömbkelegével).


A barátom kommentje releváns, többi picit off topic. Neki nincs baja ezzel, Mi mindig meg is beszéljük, ha látunk egy számunkra tetsző nőt. Jó erről olyan emberrel beszélgetni, aki teljesen nyílt felém és a témára is, nem kezeli rosszul, sőt, valamelyest meg is nyugodott, hogy velem ezt ki is beszélheti, mert úgy érzi, hogy a legjobb barátja is vagyok, és tudom, milyen érzés lelkileg/testileg is vonzódni egy nőhöz, tehát nálunk ez pici plusz. Meg most független attól, hogy mi a szexualitása akárkinek is, egy hetero nő is egyébként meg tudja jegyezni sokszor, hogy milyen szép egy nő annak ellenére, hogy nem mozog cseppet sem a queer-skálán. Valamelyest ez felfogás kérdése is, ki hogy áll hozzá a dolgokhoz.

2020. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is szoktam neki mutogatni az utcán a szép lányokat, hogy nézze már, milyen szépek. :D
2020. nov. 29. 22:51
 10/12 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te is tudod, hogy kinek mi a szép, mi a nem szép (vagy csúnya) ez emberfüggő. Lelki beállítódás, hangoltság kérdése. Hogy ki... mire gerjed.

Ahogyan 8-as írta: "hozzáállás kérdése". Az pedig az ego maga... ami minél magasabban van, annál válogatósabb az ember. Annál inkább elszeparálja egymástól a szépet a nem széptől, vagy a csúnyától. És itt most mindegy, hogy emberről, vagy épp valami tárgyról beszélünk. De ebbe most nem mennék jobban bele.

Viszont kissé ellentmondásos, ahogyan arról nyilatkozol: téged nem zavarna, ha más fiúkat nézegetne, vagy történne bármi is. Utána közlöd, hogy persze ez nem történhet meg, mert ő hetero. Ugyanakkor meg NEM zavarna... Ezt írod.

Hát el kell mondjam... Azt, hogy zavaró lehet-e számodra bármi olyasmi, amit még soha meg nem tapasztaltál... arról előre nyilatkozni, hát hogy is mondjam... nagy fokú önhittségnek kell benned lennie. Mert, hogy Te azt HISZED csak, hogy nem lenne zavaró, amiről írtál. De valójában TUDNI azt, csak akkor fogod, ha netán meg is tapasztalnád.

Én kìvánom, hogy NE is tapasztald meg, de ez nem kizárólag csak terajtad múlik. Sokat tehetsz ez ügyben saját érdekedben, de egy másik embert 100%-ban kontrollálni lehetetlen. S ne is ez legyen életed célja, nem túl jó ómen. Szerintem. Csak érezd jól magad vele. Ameddig lehet. Ennyi éppen elég.

Az ERŐ legyen Veletek!

2020. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!