Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal nő, "idős" férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nő, "idős" férfi párkapcsolat nő részéről utólag mindig negatív élmény?

Figyelt kérdés

Szokott lenni olyan hogy pl. 18-20 éves lány és 30-40 éves férfi párkapcsolata.


Nő szempontjából érdekelne, hogy ők utólag visszatekintve milyen érzésekkel tekintenek az ilyen fajta párkapcsolatukra?


Szégyennel? Izgalmas fiatalkori élményként? Borzalmas, jobb elfelejteni élményként?


(kérlek csak olyan válaszoljon aki volt ilyen párkapcsolatban, hogy megspóroljuk az üres, felesleges és a témában nem kompetens emberek válaszait) Köszi előre is a megértést.



2020. nov. 29. 14:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen volt a kapcsolat és hogy ért véget.
2020. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Izgalmas fiatalkori élményként tekintek vissza. Én 22 voltam, ő 38 éves, elvált. Két évig voltunk együtt, nagyon jó volt vele a szex, amit előtte nem élveztem senkivel. A korkülönbségből adódó konfliktusok egy idő után kiéleződtek, így elváltak útjaink, de a mai napig jó emlék nekem.
2020. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

# 2


Megismerkedéskor ilyen fiatal lányként nem éreztél olyat amikor egy közel 40-es pasi vonzódik hozzád, hogy "fúj de vén perverz, mit akar ez?"

2020. nov. 29. 14:33
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Képzeld el, hogy megöregszel egy eleve öreg ember mellett, aki aztán meghal és itthagy annyi idősen, mint amennyi ő volt, mikor megismert. Dobhatod ki a házasságod is meg a legszebb éveid is, de még van 10 éved nyugdíjig. Hát szar lehet, na.
2020. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem éreztem ilyet, mert nagyon jól nézett ki, igazi vonzó, sármos férfi, egyik ismerősöm ismerőse volt, így találkoztunk és első pillanattól kezdve mindketten egymásra kattantunk. A korombeli fiúk nagyon nem vonzottak, totál gyerekesen viselkedtek.
2020. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam, amikor megismerkedtünk, ő pedig 40. Ő nagyon szerelmes volt, én túl jó pár viharos szerelmen. Nyugalmat akartam, és azt, hogy szeressenek. Úgy hittem, hogy egy komoly férfi, aki értékel engem, sokkal biztonságosabb, mint egy olyan, aki elhagy, megcsal, stb.

Büszke volt rám, és féltékeny, és volt már két gyereke. Én már a legelején mondtam neki, hogy én is szeretnék gyereket, megértem, ha ő már nem, de akkor ki fogok lépni az egészből. Azt válaszolta, hogy akár még lehet is közös gyerek, ez ne legyen szakítóok.

3 év múlva megszületett a fiunk. Aztán a lányunk újabb 4 évre rá. Éltünk, családként. Voltak problémák, mindennaposak, de ahogy teltek az évek, a korkülönbségből akadó gondok is egyre erősödtek.

Egy idő után úgy éreztem, nyugdíjba mentem harminc-pár évesen. Nem csináltunk semmit. Nem volt rá pénz, se energia a részéről, mindig fáradt volt. A szex sem volt eget rengető (az elején sem), de azért neki kellett, "járt neki", én meg egyre kevésbé akartam. A végére a kényszer kiölt belőlem mindent iránta, de akkor már fizikailag is voltak problémák nála.

Végül elhagytam, 13 év után, és azóta korombeli párom van. A mai fejemmel nem mennék bele abba a kapcsolatba, vagy ha igen, legfeljebb alkalmi jelleggel, nem párkapcsolatként. Persze nem csak a korkülönbség volt a gond, de benne volt az is.

2020. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
En 18 voltam a ferfi 28. Egy evig tartott. Chaten szerettem bele, eloben mar nem tetszett, tul oregnek lattam a boret es mindenet. Valahigy magamra eroltettem mert jol kijottunk es meno orvos volt. Azt mondta a korabeli nok olyan besavanyodottak, nem jon ki veluk jol. Eleg eretlen volt, allandoan hulyultunk, visszagondolva valtakozott benne a felnottseg es a gyerekes eretlenseg. Egy ev utan mar tisztan ereztem hogy nekem idosebb pasi nem kell es dobtam. En haladtam a fejlodes utjan mig o meg mindig ugyanazon az eretlen szinten allt meg egy ev mulva is. Mivel sosem voltam bele igazan szerelmes meg nem is tetszett, tobb volt bennem inkabb az elfogadas es megfelelesi vagy, inkabb rossz elmeny, de tapasztalatnak jo volt.
2020. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Ettől undorítóbb figura vagy?


[link]

2020. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapjaraton azert, mert egy 18-20 eves teljesen mas ponton van az eletben, mint egy 40-es.

Peldaul ha egy no 25-28 eves, es osszejon egy negyvessel, ez meg mindig nagy korkulonbseg, de legalabb mar elmondhato, hogy, hasonloak lehetnek a celjaik. Pl. csaladalapitas


Egy 18 eves mirol beszelget egy negyvessel?

Oszinten? Hogyan toltik a szabadidejuket?

Nekem 24 evesen volt egy 37 eves baratom. 4 evig voltunk egyutt, es a vege fele baromira azt ereztem, hogy teljesen mas eletet elunk, mas az erdeklodesi korunk.

En untam ot, o meg szinte buntetett mert aktiv, full energikus, menjunk ide oda, edzunk tipusu ember voltam.

Es akkor ez meg mindig nem egy 18 eves-negyveses kapcsolata..

2020. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Tobb idosebb pasi is kozeledett felem 22 es 25 eves korom kozott, azt gondoltam roluk hogy szanalmasak, oregek, rondak. A fiatal pasik sokkal helyesebbek voltak, nem tudtam 5 evnel idosebb pasit magam mellet elkepzelni. Az elvaltak nalam alapbol kizaro ok volt.
2020. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!