Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok belefért volna?

Figyelt kérdés

Egyik nap megbeszéltük, hogy átmegyek, el is indultam volna, de az autóm bedobta az unalmast és hirtelen azt sem tudtam hogy fiú vagy lány vagyok, az egész napot gyorsan át kellett szerveznem fejben. A másik féltől ennyit kaptam: “oké lerobbant, de mikor jössz?” kicsit kiakadtam és kiálltam magamért hogy köszi az együttműködést, ezen persze kiakadt és nagyon megsértődött mert az ő idejével ne szórakozzak alapon. Mondom ok, semmi gond, tömegközlekedek akkor ahogy tudok olyan gyorsan, mire odaértem nem volt aki ajtót nyisson. Vártam másfél órát, de semmi. Este válaszolt hogy bocsi vidékre lementem anyukámhoz. Nekem itt lett elegem, és úgy érzem, ilyen emberrel nem szeretnék a továbbiakban bármit is...Szerintetek jogos a sérelmem?


26/F


2020. nov. 29. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Már eleve ott kibsztam vna h oké de mikor jösz :D nembaj legalább jól bosszút állt xd nem kár érte, legközelebb ilyen red flagnél már ügyesebb leszel
2020. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igazad van 29N
2020. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
ha dugni akarsz akk elviseled. puncié a világ
2020. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van
2020. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért ezt már nem tudom befogadni, akármilyen nő legyen. Az ilyet taplónak szoktam hívni, csak kicsit el voltam vakulva hogy “rendes srác” vagyok és benyelem.
2020. nov. 29. 19:16
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Jogos a sérelmed, nagyon idiótán viselkedett a csaj. Tök mindegy, hogy mi az oka: Ha azért volt ilyen, mert nem tud várni, ha azért, hogy megleckéztessen (olyanért, amiről nem tehetsz), ha azért, mert kiralykisasszonynak gondolja magát, akinek minden perce aranyat ér, akkor is erős figyelmeztető jel, hogy a jövőben mennyire számíthatsz rá, mennyire türelmes, mennyire érdeklik a te problémáid...
2020. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is ez a mikor jössz már kiverte volna a biztosítékot, pedig nő vagyok.... és ezek után 1000%, h buszra se ültem volna, nem hogy még várjak...
2020. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is neked van igazad! 24/N
2020. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

"az ő idejével ne szórakozzak alapon"

Aki ilyet mond, az sem nem a párom, sem nem a barátom. Itt kellett volna elküldeni a fészkes fenébe, nem pedig utána futkorászni.

2020. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen igazad volt.


L

2020. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!