Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párod baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod baráti társaságában lennének ellentétes neműek is?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem zavarna.


Egy régebbi exbarátnőm legjobb barátja pl. egy srác volt. Tudtam róla, hogy esténként kimennek sétálni a faluba, de nem zavart. Jó lelkű srác volt, én is bírtam. Mikor ott aludtam a lánynál, hárman sétáltunk este.

2020. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Teljesen természetes, hogy a baráti társaságban vannak ellenkező nemű személyek is, tekintettel arra, hogy a párom barátainak nagy része párkapcsolatban él, és a párja kapásból a baráti kör része.

Viszont mostanában volt több olyan kérdés is, hogy "zavarna-e, ha a párod legjobb barátja, bizalmasa egy ellenkező nemű személy lenne, akivel sokat van kettesben, utazgatnak kettesben stb."

Ez egyáltalán nem férne bele.

2020. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Normális szerintem, hogy vannak ellentétes nemű barátok is. A barátság fontos dolog és abszurd kívánság lenne, hogy a barátomnak ne legyen ellentétes nemű barátja. Aki ezt nem tudja elfogadni, az vagy nem érti a szeretet fogalmát vagy az alacsony önértékelése borítja el az agyát. Itt nincs helye féltékenységnek, hiszen például azért sem az ellentétes nemű barátom a párkapcsolatom, mert vele a barátság működik, nem a párkapcsolat.

Visszatérve, a barátság fontos dolog és az ember nem is engedheti meg magának, hogy barátokat elveszítsen önértékelés-zavaros kapcsolatok miatt. Szerelmek jönnek és mennek, de a barátság marad. Különösen gyerekkori barátoknál abszurd a féltékenység, hiszen ezen emberek között sokkal inkább hasonlít a kapcsolat egy jó testvéri kapcsolathoz.

Inkább az az egészséges, ha összeolvadnak a baráti körök, össze se tudom számolni, hány olyan barátom van, akit ilyen összeolvadások során szereztem.

2020. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Engem kicsit igen, de csak a lelkem mélyén. Annyira nem, hogy fúrjam a barátságukat, vagy féltékenységi jeleneteket rendezzek.
2020. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, sőt, örülnék neki! Szerintem minél sokszínűbb valaki baráti köre, annál jobban ért az emberekhez, megtalálja a közös hangot velük. Pl nemcsak kocka haverjai vannak, hanem mondjuk pár aranyos/vicces/vagány/különc/kedves lány, akikkel lehet én is könnyebben megtalálom elsőre a hangot, és tudunk egymással mit kezdeni, hamarabb otthon érzem magam a társaságban. Nekem a legjobb baráti társaságaim amúgy is vegyesek nemek tekintetében. Nekem ez pozitívum. Nem vagyok féltékeny alkat.
2020. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát, attól függ. Ha úgy barát, hogy mondjuk a barátainak a nője, ergo a fenyegetés 0 %, akkor nem zavar. De ha bizalmasa lenne, vele nyíltabb lenne velem, meg mint más is írta, mennének mindenfelé, akkor nagyon zavarna. Szóvá is tenném, aztán vállalnám a következményeket, ami ezért jár, legyen az bármi.
2020. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen közeli barátok, egy kicsit féltékeny lennék de elfogadnám
2020. nov. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
64%
Konkrétan barátnőmnek szinte CSAK férfi barátai vannak. A legkevésbé sem zavar. Sosem zavart. Megbízom barátnőmben, megbízom a barátaiban. :)))
2020. nov. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi barátommal mielőtt összejöttünk előtte már 5 éve ismertük egymást, teljesen közös a baráti társaságunk. Két éve vagyunk együtt egyébként.

Ez a társaság tele van fiúkkal, lányokkal is. Van amelyik egy pár, van amelyik szingli. Nyilván az évek során bővült is, de a legtöbbjüket ismerjük már elég régóta.


Rengetegszer volt olyan, hogy külön mentünk szórakozni, pl párom koncertre, én kocsmázni, vagy ő sörözni, én céges buliba stb. Soha nem féltékenykedtünk. Az ellentétes nemű ismerőseink 90%át ismerjük oda-vissza mindketten, a maradék pedig többnyire kolléga, vagy ezer éves osztálytársak stb, azokkal annyira nincs közeli viszonyban, de ha beszélgetne velük (nyilván normális határokon belül) az se zavarna.


Bizonyos mértékig nyilván belefér, de ha elkezdene kettesben találkozgatni lány barátaival, vagy napi szinten telefon-takargatással chatelne, vagy magánéleti dolgokat beszélne meg vele, vagy felmennének egymáshoz úgy, hogy én nem vagyok ott, na ezek azért kizáró okok. Én sem vagyok madár. Elfogadom az ellentétes nemű barátságot egy szintig és kész, de azt ha túllépik, onnantól nincs bizalom.


22N

2020. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!