Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölhette ki a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölhette ki a beszélgetést? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk. Kicsit stresszes ez az időszak mindkettőnknek, így pénteken megbeszéltük, hogy aznap iszogatunk kicsit. Én jóval később értem haza már, és a párom már részeg volt. Leültetett és elmesélte, hogy beszélget egy régi ismerősével, aki nő, és azért szeretné elmondani, mert nem akarja, hogy kiakadjak. Nem is problémáztam rajta, bár azért meglepődtem, mert soha nem szokott nőkkel beszélgetni.

Másnap rájöttem, hogy teljesen kimaradt neki az este, még az sem rémlik neki, hogy elmesélte ezt nekem. Nem szoktunk egymás előtt titkolozni, illetve más előtt sem, a közösségiken is van pár közös képünk együtt, kapcsolatban is vagyunk ott is, így nem gondolnám, hogy olyan dolgokról beszélgettek. Viszont ma ültünk együtt és böngésztük a telefonját, videókat néztünk és társai. Eszébe jutott, hogy írjon egy ismerősének, így meg is nyitotta a Messengert. El is kezdte keresni, és az a csajjal való beszélgetés nem is volt ott. Pedig egy fél pillanatig tuti, hogy láttam pénteken, és most kitörölte. Nem értem, mi lehet az oka. Szerintetek mi történhetett? 24/L


2020. nov. 29. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Na mi? Sunnyog.
2020. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Max olyat irt,amit jozanul nem irna. Ne nyaggasd ezzel. A leiras alapjan tok becsuletes a baratod.
2020. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Kampó.

Undorodom az ilyen pasiktól. 80% ilyen. A 20%kal ismerkedj.

2020. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Azért a nőket se kell félteni, ők is simán megcsinálják ezt. Tapasztalat.
2020. nov. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Undorodom a 3-as eszetlenektől.

Sosem nézem a nejem telefonját. Én meg, minden beszélgetést törlök mindenhonnan.

2020. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

#2 és ez kifogás? Évek óta kapcsolatban vagyok, rengetegszer voltunk már házibulin / szülinapon / koncerten / fesztiválon stb. ittas állapotban, mégsem írtam SOHA ellentétes neműnek olyan dolgokat, amiket másnap megbánnék. Ahogy ő sem.

Az valóban korrekt, hogy ezt elmondta neked. Én a helyedben tabu nélkül elmondanám neki így a dolgokat ahogy leírtad, hogy pénteken kicsit piásan ezt elmesélte, viszont a múltkor mintha úgy láttad volna, hogy törölte a beszélgetést, van-e ennek bármi oka? Ez nem hiszti, nem veszekedés, ez egy nyugodt hangnemben feltett kérdés és ne szégyenkezz rákérdezni arra, ami zavar, mert hosszútávon túlfogod agyalni és sokkal rosszabb lesz.


22N

2020. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Miért van az, hogy ti nők vagytok ilyen arcátlanul kíváncsiak? Miért kellene nekünk mutogatnunk a telefonjainkat nektek?

Miért van az, hogy ha egy másik tyúkkal levelezek, ti egyből hisztiztek? Miért nem bíztok meg a párotokban? A másik nőben?

Egyszerűen magatokból indultok ki! Ennyi a magyarázata ennek a kotnyeles természeteteknek.

2020. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csakis magamban bízom.
2020. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
A képek és a kapcsolati státusz nyilvánossága nem mindenkit érdekel; aki be akar valaki alá feküdni, pont le fogja szarni. A beszélgetés meg valószínű nem véletlen lett törölve.
2020. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!