Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Barátnőmmel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Barátnőmmel már 2,5 éve vagyunk együtt. Az első 2 év olyan volt, mint ahogyan az a nagykönyvben meg van írva, de az utóbbi fél év másról sem szól csak veszekedésekről.

Figyelt kérdés

Kifejthetném, mi mindenen veszünk össze, de túl sok lenne. Egyszerűen nem tudunk megoldani egy vitát sem veszekedés nélkül, amit sajnos a legkevésbé sem kultúrált módon teszünk meg. Barátnőm például előszeretettel vág hozzá a fejemhez majd 1 éves sérelmeket. Kértem, hogy adjon időt, hogy helyre tehessem az esetlegese hibákat, de folyton csak a hibákat találja meg. Mindig van mibe “belekötni”. Nem mondom, sokszor igaza van, de pl nekem is lenne mibe beleállni, de nem teszem, mert kiakarok lábalni ebből az időszakból.


Sokszor úgy érzem nincs kiút, már álmomban is veszekedésekről álmodok. Nem tudom, mit tehetnék. Úgy érzem, nem javítható már, ugyanakkor nagyon szeretem őt. Létezik olyan, hogy hiába szereti egymást két ember, mégsem tudnak együtt létezni? Szinte mindenben közös a gondolkodásunk, de azért van egy-két komolyabb bökkenő.


Félek komolyabban belemenni a dologba. Jelenleg szerintem mindketten boldogtalanok vagyunk egymás mellett... vannak olyan napok, hetek, amikor minden rendben van és olyanok vagyunk, mint az elején, de valahol mindig ott van a szakadék kettőnk között. És tényleg nagyon szeretem őt, de vhogy mindig csak veszekszünk...


2020. nov. 29. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezd meg hogy érzi magát a kapcsolatban, indokoltasd meg vele. Aztán mondd el, hogy te qrvaszarul, indokold te is neki, aztán kérdezd meg, mit akar veletek kezdeni, mondd el neki azt is, hogy te mit. Ez egy jó alap lehet bármihez.

Ha veszekszik, akkor meg ennyi volt.

2020. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Azért azt ne felejtsd el, hogy nem könnyű elfelejteni dolgokat meg ha helyre is szeretnéd hozni.. Milyen sérelmekről van szó, mi az amit nem tud felejteni?

Szerintem ha két ember szereti egymást ilyen nincs.. Valakinel elmúlt az érzelem

2020. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 jó év volt és csak féléve tart ez a dolog, akkor ki kéne deríteni, hogy mi változott. Lehet most szállt fel a rózsaszín köd, amíg kitartott jobban toleráltátok egymás hülyeségeit, most meg hatványozottabban kijön a dolog. Le kéne ülnötök beszélni a kapcsolat jövőjéről, mert ha folytatni akarjátok az mindkettőtök részéről kompromisszumokat fog igényelni.
2020. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Mivel a szerelem az orvosok szerint 1 év és 8 hónapig (max 10) tart, így mostantól barátkozz meg a szeretet gondolatával. 14 év után, amikor a legtöbb válás van, akkor meg a megtűrés, elfogadás köti össze a feleket.
2020. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Napi-heti rendszerességgel le kell ülni és beszélgetni kell,meg kell oldani a dolgokat.

Régi sérelmeket pedig le kell zárni, nyugodtan el mondhatja és meg is beszéled vele de aztán tudja őket le zárni,ami téged is zavart nagyon azt te is mond el neki aztán zárjátok le és lépjetek tovább,ha ez nem sikerül akkor sajnos ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani.

2020. nov. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Játszmázik veled.

Arról van szó,hogy a régi sérelmek felemlegetesekor el akarja érni,hogy xarul érezd magad,es mentegetődzésbe kezd.Erezteti,hogy te rossz vagy,és nincs számodra megbocsájtás. Igy állandóan alarendelt szerepben leszel.


Ez nagyon nem jó viszony.

Ezt el kell mondanod neki.

Fejezze ezt be,vagy kereshet valaki mást,akivel szórakozhat.

Egy kapcsolatban ,ahol tisztelik,szeretik egymást, egyenrangúsag az alap,és nem a masik elnyomása,hiteltelenítése.

2020. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!