Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre hogy kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre hogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Amikor estig voltam suliban, akkor a barátom mindig ragaszkodott hozzá, hogy kocsival ejön értem és hazavisz hozzájuk hogy akkor legyek vele (kb. 20 km-re lakik a helytől, ahol tanulok). Mondtam neki, hogy de nem muszáj mindig kocsival, ha kell, én elmegyek busszal, de ragaszkodott hozzá, hogy ő akkor is eljön kocsival értem, addig is velem lesz, mondtam, hogy jó, rendben, akkor gyerünk kocsival. Amikor beültünk a kocsiba, akkor mondtam neki, hogy szeretném kifizetni a benzint, erősködött, hogy nem fizessem ki. Aztán másnap vissza vitt abba a városba, ahol tanulok, mondtam hogy legalább akkor ezt hadd fizessem ki, erre megint az volt a válasz, hogy nem kell. Tegnap este újra találkoztunk és valahogy utalt rá hogy az apja sérelmezte hogy ingyen hordoz engem kocsival, ott is felajánlottam, hogy akkor fizetem, de nem kérte. Már mentünk volna haza, és egyszer megállt a benzinkútnál, és elkért tőlem egy ötezrest. Azért kicsit meglepődtem, mikor fizetni akartam, akkor visszautasította, aztán hirtelen minden előjel nélkül elkért tőlem egy ötezrest, a durva az volt, hogy ez kedden volt és utána egész héten a maradék pénzemből kellett gazdálkodnom, mert már a hét elején lenyúlta az akkor a hétre elrakott pénzem felét.

.....én odaadtam neki az ötezrest de valahogy nem értettem ezt az egészet

... szerintetek? Erre mi.lett volna a megfelelő reakció?


2020. nov. 29. 22:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem kérdezted akkor és ott meg tőle? Azért is szólhattál volna, hogy ennyi pénzed van a hétre és nem számítottál erre a kiadásra, mivel nem így beszéltétek meg. Én nem bírom az olyanokat, akik egyik nap mondanak valamit, aztán másnap már annak az ellenkezőjét csinálják. Biztos apukája rászólt...
2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem eleve nem kellene olyan gyerek, aki apuci pénzén vett kocsiban furikáz, majd apuci dirigál neki. Akkor inkább ne vigyen sehova, vagy nőjön fel egy önállóan fenntartott kocsihoz.
2020. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
38%

Magyarul te sem gondoltad komolyan, hogy kifizeted, aztán mikor mégis elkérte néztél, mint hal a szatyorban:D

"Elkért ötezret" Mit hittél, a kocsi ásványvízzel megy? Gondolom azért mert előhozakodni ezzel, mert már négyszer felajánlottad, hogy odaadod.

2020. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
Azonnal szakitanek. Ez valami olyan sulyos jellembeli gorenyseg, hogy egy ilyen fereggel az eletben semmilyen helyzetet nem akarnek elkepzelni. Nagyvonalu kisgyerek volt, keretlen szivesseget tett, olyat, amire nem is tartottal igenyt. Ezek utan az apjatol beszart es nehez helyzetbe hozott teged. Gusztustalan. Raadasul mikor o talalja ki, hogy kocsival akar jonni, abba bele se kellene szallnod, ha o kenyszerit bele, mert nem is vartad volna el.
2020. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
50%
Pont #3 jutott eszembe. Meg mi az, hogy "lenyúlta", ha egyszer ajálgattad? Ha buszoztál volna, akkor is ugyan úgy hiányzott volna az az ôtös nem? Ne viccelj, hogy nem számítottál arra, hogy lesz utiköltséged vagy így vagy úgy. Tudod te, hogy 5 rugó megspórolására számítottál, ez meg csak utólagos validáció, amaz meg egy udvariassái kör.
2020. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
44%

"sulyos jellembeli gorenyseg, hogy egy ilyen fereggel az eletben semmilyen helyzetet nem akarnek elkepzelni"


Gondolom 20-21 évesek, a fiú is otthon lakik, használhatja a családi kocsit. Kedves akart lenni, hogy a hidegben lánynak ne a szagos buszon kelljen ülnie maszkban és együtt legyenek addig is. Mivel apuka nem arra keres, hogy a fia barátnőjének furikázgatását finanszírozza ezért pénzt kért.


Képzelem neked milyen jellemed lehet.

2020. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Busszal 280 Ft lett volna
2020. nov. 29. 22:48
 8/42 A kérdező kommentje:
A barátom felnőtt ember, nem az apja tartja el
2020. nov. 29. 22:49
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Mégis beleszól a pénzügyeibe... Márpedig akkor a barátod csak felnőtt gyerek.
2020. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Csak meg kene beszelni ezt a furikazas dolgot. Akkor nem erhet meglepetes, tudni kell mennyi a tarifa. En inkabb megszereztem volna az 5000 forintot maskepp, hogy befogjam apam szajat, de nem kertem volna el toled. Neki is jo lenne atgondolnia, hogy megeri-e apu autojaval csajozni, vagy ideje lenne levalni rola.
2020. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!