Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkeltettem, hogy menjen at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltettem, hogy menjen at masik szobaba. Bunko volt velem. Elkezdtem kerdezni, mi baja, felhuzta magat, es azt kiabalta, kapok egy pofont, ha nem fejezem be. Ezt hangfelvetelre vettem, eszrevette. Ott rangatott. En hibaztam volna a kerdesek miatt?

Figyelt kérdés
En vagyok a no, o a ferfi. Aznap vegig vitaztunk. Este mar beke volt, viszont amikor felkeltettem, hogy menjen at a masik szobaba, akkor ugy beszelt velem, mint egy kutyaval, es az arcomba vagta a takarot (abban a szobaban 16 fok volt csak). Aztan kitort ez a vita. Ezek utan en meg mar nem akartam semmit tole. Kiakadt, hogy hogy mereszelem hangfelvetelre venni ezt az egeszet, es ki akarta venni a telefont a kezembol. Azert csinaltam ezt, mert kisebb koromban a bantalmazo mostohaapam is igy kezdte, es volt akkor is a hangfelvetelnek haszna. Jo, hogy felvettem. Mondta, hogy akkor eldurrant az agya es majdnem kaptam egyet, mert idegesito voltam, hogy folyamat kerdezgettem, mi a baja, de nem lett volna kepes akkor sem bantani. Aha persze.. annyiszor raszoritott mar a csuklomra, hogy arra se emlekszik..
2020. nov. 30. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Sokmindent nem értek. Ha béke volt minek kelted fel és küldöd el de nem is ez a lényeg. Ha már odáig jutsz egy kapcsolatban, hogy hangfelvételre kell venned hogy a párod miket mond, akkor talán érdemes nem vele lenned párkapcsolatban. Habár az írásod alapján úgy hangzik hogy teljesen provokáltad és ő szóban mondta hogy felpofozna, vagyis mem bántott fizikaliag, de ha idáig eljutottatok, akkor minek vagytok együtt
2020. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt en se ertem, azert felkeltetted hogy atkuldd a masik szobaba?😀 akkor mar miert nem mentel at te?

De ez igazabol lenyegtelen. Minden szempontbol toxikus kapcsolatban elsz, te es a baratod sem viselkedtek normalisan, jobb ha ennek veget vetettek.

2020. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ennek semmi értelme. Minek ébresztés fel, ha már kibekultetek? Ha annyira zavar, miért nem te mentél át a másik szobába? Színtiszta provokáció volt az egész részedről, egyszerű basztatas. Inkább szakitsatok, de ennek semmi értelme, a multatad meg nem kéne belekeverni a jelenlegi akpcsolatodba, mert csak megmergezed.
2020. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

“Jo, hogy felvettem. Mondta, hogy akkor eldurrant az agya es majdnem kaptam egyet, mert idegesito voltam, hogy folyamat kerdezgettem, mi a baja, de nem lett volna kepes akkor sem bantani. Aha persze.. annyiszor raszoritott mar a csuklomra, hogy arra se emlekszik..”


Ne haragudj, de te kinek magyarazkodsz itt? Egyertelmu, hogy a tele a hocipod a baratoddal (tok mindegy, hogy okkal vagy ok nelkul), meg amugy is, mi ertelme ezeknek a jatszmaknak?

Azert mert felvetted, es utana lejatszod neki, vagy zsarolod ot a felvetellel, szerinted majd valtozik valami?

Egyertelmu, hogy te a tipikus provokalo vagy, a baratod meg agressziv, es ennek a parositasnak sosincs jo vege, es altalaban a no szokott rosszabbul jarni.

2020. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"viszont amikor felkeltettem, hogy menjen at a masik szobaba"


Miért nem aludhatott abban a szobában?

Egyáltalán, miért nem akkor mondtad ezt neki, amikor készült lefeküdni?

Én is kiakadnék, ha fölöslegesen megzavarnának az alvásomban.

Az, hogy hangfelvételre vetted, nagyon úgy néz ki, mintha direkt provokáltad volna az ébresztéssel, hogy mérges legyen, aztán fölveszed a mérges reakcióját, hogy bíróságon meghurcolhasd, vagy gyereketek láthatásánál keresztbe tudj tenni neki.

Folyamat kérdezgetted, mi baja. Na mégis, mit gondolsz? Az, hogy megzavartad az alvásában tök fölöslegesen, aztán addig idegesítetted, hogy az álom is kiment a szeméből.

2020. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azert keltettem fel, mert ahogy irtam is, 16 fok volt abban a szobaban, ahol aludt. Nem mukodott a futes es lejjebb ment volna a homerseklet, nem akartam semmi rosszat. Masnap ment dolgozni es alapbol is meg volt fazva. Rateritettem meg par reteg takarot, de egy szal poloban volt csak. A masikban volt 24. Jot akartam, nem basztatni szerettem volna, semmi ilyen szandekom nem volt.


A kerdessorozatom lehet, provokalo hatast eredmenyez a masikban, de a viselkedeset nem ertettem hirtelen. A multam meg mas tortenet, van min valtoztatnom es ez igaz is sajnos.

2020. nov. 30. 10:14
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Én nem akarok áldozatot hibáztatni, így bele sem folyok az egészbe, ne haragudj. Lehet neked van igazad és téged bántottak, de akármi is történt, te sem vagy teljesen épp, az biztos.
2020. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Azert valahol csak ismerheted a baratodat annyira, hogy tudod, hogy egy ilyen szituacioban hogyan reagalna.

Ha tudom, hogy a baratom egy tusko, aki nem ertekeli azt, hogy en csak “jot akartam”, hogy ne fazzon meg stb, akkor hagyom a franca, fazzon csak meg meg jobban, legkozelebb ketszer meggondolja!

2020. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

"Azert csinaltam ezt, mert kisebb koromban a bantalmazo mostohaapam is igy kezdte"


Muszáj ismételni ezt az élményt?

2020. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szembesulnom ezekkel a dolgokkal folyamataban, hogy nem vagyok ep, az egesz eletemet vegigkiserte. Nem en tehetek rola, hogy ilyen lettem sajnos, igy alakitott a kornyezetem. Abszolut nem vedeni akarom magam, de kiskortol kezdve ez vegigkisert, es akarmennyire is rohadtul faj a mult, nem tudok kenyelmesen lefekudni aludni, mert eszreveszem a jeleket a paromon is, amiket anno lattam.

Nem direkt provokaltam, de lehet, Nektek ugy tunik, ahogy a normalis es ep emberek mas szemszogbol latjak az egeszet. En bennem ez fel se merult, hogy provokaltam volna peldaul. Ezert tettem fel a kerdest. Valahogy ezt meg kell tanulnom vagy en nem tudom. Szimplan el vagyok veszve, nekem a kulso visszajelzesek azok, amikbol tanulok, masok elmagyarazzak ugymond, hogy ez helytelen. En sajnos ezt nem tudom ugy felmerni, torz a kepem es tisztaban vagyok ezzel. Koszonom a valaszokat

2020. nov. 30. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!