Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamániás férfivel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás férfivel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azzal jönne én is dolgozom és nem az anyagiak miatt csinálja csak, én megelégednék kevesebbel ha többet lenne itthon.
2020. nov. 30. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hagyni menni
2020. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadni és nézni ahogy tönkremegy az egészsége...
2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Persze, mert ti nok mindig otthon a kalickaban akarjatok tudni a ferfit, aztan ha ez megvan, akkor szepen kiabrandultok belolunk. Hat nem babam, mi nem igy mukodunk.
2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor higy működik? Az ilyennek minek barátnő? Ha nem torodik vele ?!
2020. nov. 30. 11:33
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
A ferfi vadaszik, es a sajat utjat jarja, kint van a terepen. Ez a mai modern vilagunkban a munkahelyet jelenti, mivel a vadaszat (penz-, es ezaltal elelemszerzes) ott tortenik meg.
2020. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5: nálad nagyon komoly bajok vannak.
2020. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
#6 kifejtened bovebben mit kifogasolsz?
2020. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Úgy beszélnek itt egyesek, mintha a nők nem dolgoznának... Diplomás szoftverfejlesztő mérnök vagyok, azt hiszem, van fogalmam arról, hogy működik a munka világa. De ha délután 5-kor kijövök az irodából, akkor délután 5-től nem hallanak rólam munkával kapcsolatban és csak a főnökömnek és a pm-nek veszem fel a telefont (ő meg általában nem szokott hívni) és így van ez hétvégén is. Szerezzetek már életet, nem kell mártírkodni, nem ti vagytok az egyedüli "faj", aki aktív munkavállaló, csak egyszerűen szarul csináljátok és azt hiszitek, ez a természetes.
2020. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
#8 Hat akkor nem devopsos vagy, ha 5kor kiesik a munka a kezedbol. Amugy szerintem azert mert van egy 9-5 melod, nincs fogadlmad a munkavilagarol. Dolgoznal 4 muszakban a szalag mellett a gyarban ehberert akkor tudnad. Aztan meg, itt arrol van szo, hogy valami oknal fogva a kerdezo kanja a sajat akaratabol melozik annyit, hogy mi az o motivacioja, azt talan tole kene megkerdeznie a kedves kerdezonek. Persze nekem is volt olyan kollegam, aki a csalad elol menekult a munkaba...
2020. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fix állása van de mellette vállalkozó is.
2020. nov. 30. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!