Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az msn-en való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az msn-en való szakítás? (sms is ilyen téma)

Figyelt kérdés
sajna velem megtörtént gondolhatja mindneki milyne érzés. kiváncsi lennék másokra hogy élték át és mi a véleményük róla. Én ültem a gép elött és nem akartam elhinn, hogy akit szerettem enyire nem becsületes és nemtud a szemembe nézni és közölni.
2008. nov. 30. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon gerinctelen dolog. Sajnálom, hogy ez történt veled. Én az első barátommal telefonon szakitottam, és nagyon megbántottam szegényt, csak hónapokkal később éreztem át a helyzetét, amikor én is szerelmes lettem valaki másba. Azóta már két év telt el, és egyszer se láttam őt, és azóta is verem a fejem a falba, hogy miért nem tudtam tisztességesen megmondani, hogy vége. Ő mondta a telefonba, hogy mondjam ki személyesen is, hogy vége van, hiszen úgy az igazi, úgy lesz igazán vége. Hát neki volt igaza, azóta se hagy nyugodni a tudat, hogy milyen gerinctelen voltam, szinte minden nap arra gondolok, hogy a szemébe kellett volna mondanom:(
2008. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én mgé nem éltem át ilyet, de írtad hogy mondjanak véleményt is. Én megteszem. Szerintem mérhetetlenül önző és gyáva dolog interneten keresztül szakítani!ennél már csak az a rosszabb, ha még után ott is kér bocsánatot! Szerintem ne foglalkozz vele, ha ilyen bunkó alakok léteznek(nem akarlak megbántani) akkor nagyon vigyázz magadra!
2008. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Engem 3 év után msn-en dobtak,de már rossz volt a kapcsolat,így csak megkönnyebültem!De tényleg nem túl egyenes dolog!Szégyenli magát,és nem meri a szemedbe mondani!Ne bánd!Az ilyen ember azt se érdemli meg,hogy lenyalja a retket a lábadról!
2008. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy távkapcsolatban dobtak így. Mondjuk még alig két hónapja jártunk, és csak kétszer volt igazi randink. De engem nem bántott a dolog, hogy msn-en történt meg, ugyanis a kapcsolatunk döntő része ott is zajlott. Ő azt mondta, hogy sajnálja, de nem szerelmes belém, szerinte a távolság miatt, és sajnálja, de nem akar tovább hülyíteni. Mondjuk én örültem, hogy ezt a formát választotta, mert én már annyira vártam a következő találkozást, hogy teljesen összetörtem volna, ha meglátom, a nyakába ugrok, megcsókolom, majd annyit mond, hogy bocsi, de mégse járjunk. És a következő találkánk két hét múlva lett volna esedékes. Így legalább addig nem ringattam magam hamis illúziókba. Szóval én azt mondom, hogy a szituációtól függ. Ha mondjuk a szomszéd utcában lakott volna, akkor én is gerinctelen dolognak tartanám, de így nem.
2008. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem tegnap írt egy sms-t a volt barátom,hogy van valami aminek nem fogok örülni,mégpedig az,hogy megismerkedett egy lánnyal,akivel úgy néz ki komolyabb is lesz és ezért többet ne találkozzunk. ne haragudja. először néztem a telefont és nem fogtam fel h mi van...még most se nagyon,és amikor kérdeztem miért nem lehetett ezt személyesen(persze én is sms-be,mivel amikor hívtam nem vette fel a telefont) azt mondta,hogy tudtam,hogy nagyon kifogsz borulni és nem tudtam volna kezelni a helyzetet. Szóval ennyit az ilyenekről. Minden pasi ilyen amúgy vagy csak én találkozok ekkora köcsögökkel?????
2008. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát utolso komment iagzad van. nemértem a mai világban miért nem lehet becsületesnek lenni, álarcot felvéve neten keresztül vagy telán sms be kidobni valakit. ilyen emberek vannak. persze nem az is bánt hogy ilyen formába történt de legjobban hogy valakit IGAZÁBÓL félreismertem nah ez ami fáj.
2008. nov. 30. 17:07
 7/20 anonim ***** válasza:

Énis elég gerinctelen dolognak tartom. Szerintem ennyivel "tartozunk" a másiknak hogy ha már nem működik a kapcsolat ,vagy már nem szeretjük hogy személyesen szakitunk vele, ez igy tisztességes. Velem barátnőm sms-ben szakitott, mondtam neki hogy találkozzunk, legyen annyira tisztességes hogy személyesen mondja ki, főleg hogy én őt nem bántottam meg semmivel sem, mindent megtettem érte, szoval szerintem ez lett volna a minimum. De nem merte a szemembe mondani...

Szakitás után jön rá az ember mennyire félre lehet ismerni a másikat.

2008. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 5 barátom volt és ebből egy (!) volt annyira normális, hogy vele meg tudtam beszélni, hogy már nem működik ez a kapcsolat. Vele azóta is szoros barátság fűz össze, míg a másik 4 alig akar nekem köszönni. Szóval szerintem ebből azt lehet levonni tanulságként, hogy ennyire tartott az az ember és ennyit jelentettél neki.


Bocsi az esetleges bántó fogalmazásért.


Lillu

2008. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem mondani, hogy a 4-ből 3 sms-ben 1 meg msn-en szakított...


Lillu

2008. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát akkor manapság az öszinteség , meg az erős jellem h felvállalok vmit kevés :(
2008. nov. 30. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!