Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti elfogadnátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti elfogadnátok ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül egy hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és még nem mondtam el neki, hogy márciusban fél évre (egész pontosan 5 hónapra) külföldre megyek majd tanulni és ez idő alatt várhatóan csak 1-2 alkalommal lesz lehetőségem hazajönni. Ti belemennétek egy ilyen helyzetben a kapcsolat folytatásába? Azért is kérdéses, mert elég friss még ez a dolog, kérdés, hogy van-e/lesz-e olyan elhivatottság a részéről, hogy ebbe belemenjen. Illetve kérdés, hogy mekkora a bizalom még ilyen rövid idő után, mert bár én bízok benne, attól tartok, ő aggódna majd amiatt, hogy esetleg nem leszek majd hű hozzá, amíg kint vagyok, belemegyek kalandokba, mondván, hogy úgyse derülne ki. Ti hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?


2020. nov. 30. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Úgyis megfogod csalni, elcsábulsz a csinos egzotikus nők láttán
2020. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán majd valami lesz.
2020. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig még van 3 hónap. Én nem azon lennék kiakadva, hogy 5 hónapra elmész, hanem hogy nem mondtad el egyből, pedig már tudtad. Ha jól indul a kapcsolat és azt látom, hogy értelmes vagy és lehet veled komolyabban tervezni, akkor én folytatnám és várnék rád. Ezt azért márciusig már lehet látni, ha addig nem csak két hetente találkoztok.
2020. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elfogadnám és még jól is bírnám, de csak ha minél hamarabb szólsz róla és nem titkolod az utolsó pillanatig.
2020. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ennek tudatában szerintem kár volt elkezdeni ezt a kapcsolatot..

5 hónap nagyon sok idő. El is kellett volna mondani neki az elején, hogy így akar e egyáltalán ismerkedni. Még 1 hónap is sok, egy friss kapcsolatnak, hogy van e értelme várni. Nem hogy 5

2020. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, ezzel az a baj, hogy ezzel nem igazán mondtál semmit.


"kár volt elkezdeni" Már elkezdték...


"el kellett volna mondani neki az elején" Nem mondta el neki az elején...


Ezekkel a dolgokkal már kár foglalkozni szerintem, hogy mit kellett volna, meg mi lett volna, ha.


A kérdésre válaszolva pedig, szerintem aki külföldön félrelép, vagy hosszabb távollét alatt félrelép, az amúgy is félrelépne idővel. A másik, hogy ha valaki csak ezért szakít, az valahol önzőség is szerintem, mert ha szeret, akkor elfogadja, hogy ez neked fontos, mert gyanítom, hogy az.


Ugyanakkor ha már ennél a témánál tartunk, például a baráti társaságomban is van olyan srác, aki pont egy Erasmusos félév alatt lépett félre, nem is egy lánnyal... Másik Erasmust megjárt barátom szintén arról számolt be, hogy elég sok "kapcsolat" született kint a különböző nemzetiségű hallgatók között. Persze nem akarok általánosítani, csak láttunk már ilyet.

2020. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a legelejên elmondja az adott pasi, még csak- csak belemennék, ha tényleg 5 hónap, az nem a világ vége, de ez így egy hazugsággal kezdett kapcsolat, és egy hónap alatt már történhetnek komolyabb dolgok, kialakulhatnak érzelmek, kötődés. Én Nem szeretem a hazug embereket, én ezzel így becsapva érezném magam, hogy ezt 1 hónap után dobod be, és én a magam részéről most szakítanék. Ez után meg sem bíznék, pl abban, hogy hűséges lesz az ember, hisz ha ebben hazudott, megteheti bármikor.
2020. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!