Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párod legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod legjobb barátja ellentétes nemű lenne, akivel kb. 2 hetente találkozna kettesben (nappal)? És minden nap beszélne vele? (nem állandóan)

Figyelt kérdés

Veled többet találkozik, beszél mint vele.


Őt már régebb óta ismeri mint téged.


Mennyire változtatja meg a véleményed, ha az illetőnek van párja vagy ha szingli?



2020. dec. 1. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Alapból megbízom a páromban, így nem okozna gondot. Másrészt írod, hogy már régebb óta ismeri és veled több időt tölt. Adott bármiféle okot rá, hogy ne bízz benne? Gyanúsan viselkedik? Volt köztük régebben valami?
2020. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nem zavarna. Ha vadidegennel barátkozna össze nagyon szorosan, akkor egy darabig bennem lenne a kisördög, de régi barátokra sose lennék féltékeny.
2020. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én őszintén megmondom, egy picit mindig fúrná az oldalam, de csöndben maradnék és nem hisztiznék. Ha a lány és a párom se adna okot féltékenykedésre, akkor minden rendben van. Ettől függetlenül igyekeznék én is megismerni a lányt, elvégre régóta barátok, sokat beszélnek, szívesen találkoznék én is vele hármasban és ha ott úgy veszem észre, hogy tényleg nincs okom félni, utána már picit se zavarna.
2020. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Erre igazából nincs mit mondani, mert bizonyára annak tudatában jöttél össze a másikkal, hogy tudtad, hogy vannak közeli fiú/lánybarátai, akkor viszont el kell fogadnod a 'csomagjaival' együtt.

Egyedül abban az esetben jogos a szóvátétel vagy bármi, ha utólag derült csak ki.


Egyébként igen, engem zavarna, és amióta komoly barátom van, én sem nagyon tartok fenn ilyen kapcsolatokat, mert valahogy nem is érzem természetesnek, mindig feszengtem az ilyen találkozókon, hogy ha van barátom, miért más pasikkal lógok.

2020. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Zavarni zavarna, de mit tudnék tenni? Mármint most el nem zavarhatom, nem is akarnám, mert csak én jönnék ki belőle rosszul. Mondjuk én az a fajta vagyok, aki megpróbálna barátkozni vele független attól, hogy magában mit gondol (amit aztán nem mond meg senkinek).
2020. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello. én is így álltam hozzá. Nem voltam féltékeny, bíztam a barátomban, nem erről volt szó. Itt a sztori, és a végkifejletet is leírtam a végén. Hátha segít:)

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Zavarna, de egy határig jó képet vágnék
2021. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!