Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyamatosan bocsánatot kér mindenért?

Figyelt kérdés
A legapróbb, legtriviálisabb dolgokért is bocsánatot kér, és engem ez rettentően zavar. Szerintetek jogos ez hogy így érzem, vagy túlreagálom és csak el kéne fogadnom? Már próbáltam vele erről beszélni, de nem akarok túl agresszív lenni ezzel kapcsolatban.

2020. dec. 2. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom is ilyen volt. Már a mondatait is úgy kezdte, hogy "ne haragudj, de"


Családi örökség, otthon mindenért le volt baltázva, ezt a "bocs, hogy élek" mentalitást hozta magával.


Lehet rajta változtatni, de nem 2 percig fog tartani (és mikor megváltozik, akkor tudni kell kezelni az új felállást is, mert nagyon kis tűzrőlpattant tud lenni az ilyen ember utána :))

2020. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Önbizalomhiánya van. A változáshoz viszont az ő akaratára is szükség lenne. Csak miattad nem fog menni.
2020. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Párom is ilyen volt, szó sincs önbizalomhiányról, szimplán otthon mindenért kapta az ívet és megszokta, hogy folyamatosan elnézést kell kérnie mindenért.

2 éve vagyunk együtt, hála égnek leszokott erről, mostmár csak akkor kér elnézést, ha úgy is gondolja.


Nem pár hét lesz mire ezt kitudja nőni, sajnos ez gyerekkorból hozott dolog és elég szomorú is, mert a szülei által művelt folytonos hibáztatás miatt kényszeresen megakar felelni mindenhol - otthon, munkahelyen, barátoknál, családnál...

Türelem, ha elkezd elnézést kérni, nyugodtan mond meg neki, hogy nincs oka semmiért bocsánatot kérni és ne izguljon ezen mindig.


22N

2020. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor szép szóval, tapintatosan mondd meg neki, hogy ezért az apróságért nem kell bocsánatot kérnie, hiszen semmiben nem vétkezett az illem ellen (ha tényleg nem vétett).
2020. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Én inkább élvezném a helyedben, hogy van egy szubmisszív csajom.
2020. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én inkább élvezném a helyedben, hogy van egy szubmisszív csajom."


Én meg elég magabiztos férfi vagyok, hogy ne csak egy ilyen nő mellett érezzem magam valakinek töketlen kissrácként

2020. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!