Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T.udjátok a párotokkal egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.udjátok a párotokkal egymás jelszóit? (facebook, messenger, email, stb) Ha igen, be is szoktatok lépni a másik fiókjába, profiljába, megnézitek az üzeneteket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Igen tudjuk, de nem nézegetjük egymásét
Igen tudjuk, és nézegetjük is egymásét és ezt nem is titkoljuk egymás előtt
Igen tudjuk, és én titokban szoktam nézegetni az övét
Nem tudjuk, de szeretném tudni
Nem tudjuk, és nem is szeretném tudni
39 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudjuk egymás jelszavait, csak egy-kettőt. pl. telefon feloldó kód, de engedély nélkül nem szoktuk nézegetni. Ha okot adna bizalmatlanságra, akkor beszélnék vele a megérzésemről, nem néznék bele a privát dolgaiba.
2020. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges egymás fiókjaiban turkálni. Ha megcsal arra úgy is rájössz. Ha meg nem bízol benne akkor felesleges együtt lenni.
2020. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%

Tudom.

Facebook, email , telefonfeloldó kód.

Ebben nincs szerintem semmi xtra amúgy.

Nem véletlenül tudom, nincs takargatnivaló.

Ő is tudja az enyémet, nincs mit titkolni.

2020. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%

#2

Ha megbízik bennem, felesleges takargatni, titkolózni. Kétszer csaltak már meg. Engem már nem ringat álomba ez a hülye mese.

2020. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Engem ez a "nézeget" úgy undorít. Mint mikor falusi öregasszonyok a te életeden csámcsognak. Mi az, hogy nézegeti? Párkapcsolatban nem beszélgethetek a tesómmal, mert a páromnak olvasgatni lesz kedve, és a könyvekhez seggfej?
2020. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudjuk.

Ez a felnőtt rovat.

2020. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Tehát a lepontozásokból arra lehet következtetni, hogyha tudom a jelszavakat, akkor ellenőrzöm mégpedig azért, hogy nehogy megcsaljon.

Na ez a gyerekes.

2020. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem féltékenység meg bizalom kör.

Gondolj már bele. Szerinted mi jogon olvasgatja a barátod, barátnőd egy ismerősőd, rokonod privát dolgait, egészségügi problémáit? Üzletfelek, munkatársak leveleit?

Mindenesetre írjatok egy körlevelet mindenkinek, hogy tudják, hogy a neked elárult bizalmas dolgaikat a párod is olvasgatja. Üzletfelekkel is közöld, hogy nincs üzleti titok, mert párod féltékeny és bizalmatlan.

2020. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

Tehát attól mert tudom, nézegetem?

Igaz, mindenki magából indul ki, de ugyan minek nézegetném.

Mi lehet érdekesebb, mint ami az én telefonomon van?

Az üzleti dolgai?

Az nagyon érdekel :D Ahogy az én üzleti dolgaim is nagyon érdekli a férjemet :D

2020. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Tudjuk. Vagy ha nem tudunk valamit, akkor is bejelentkezve maradunk azon a gépen, amihez a másik is hozzáfér. A legkomolyabb turkálásom a párom telefonján, amikor elkértem világítani zseblámpaként (az én telóm lemerülőben volt, és a konnektor meg messze, valódi zseblámpát a jó isten se tudja, melyik kutya ette meg), aztán ötször végigpörgettem az alkalmazásokat, mert kellett a számológép is, amit jól eldugott, és nem találtam... Messengert, facebookot, minden egyebet messziről kerültem. Nem érdekel, kivel mit beszél, levelezik, sosem néztem bele egyikbe sem, nem is tervezem. Nem élnék vissza a bizalmával, ahogy ezt várom vissza is.
2020. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!