Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen előnyös hatásait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyös hatásait tapasztaltátok meg életetekben a legelső párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Úgy a párkapcsolat közben, mint utána, amikor már esetlegesen véget ért. Pl volt-e valamiféle jellemfejlődés, bölcsebbé, tapasztaltabbá válás?

2020. dec. 3. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres szex volt az előnye. A tanulság meg az volt, hogy bíznom kell a saját ítéleteimben, nem szabad hagyni hülyeségekre rábeszélni magam.
2020. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatomból sokat tanultam. Nem csak az elsőből
2020. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktam a maszturbálásról.
2020. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy teljesen az első vagy az első ahol már volt szex is?
2020. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott lettem a szexben és általa sok mindent megtapasztaltam.
2020. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4/5. Mindegy, a legelső. Abból is lehet egy előnyös lelki változás, amikor még nem volt szex. Egyébként szerintem már az is szex, ha megfogják egymás kezét, vagy egy szobában vannak kettesben.
2020. dec. 3. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
A legelsőre szerintem már nem is emlékszem. Az első olyan kapcsolatom volt meghatározó, ahol az első szexuális élményt átéltem. Ahol végülis elvesztettem a szüzességem. 47F
2020. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem elég későn jött, és már-már "letettem" róla, így meg egy érzés, önbizalomtuning volt, hogy engem is lehet szeretni, én is tetszhetek valakinek.

2. Nagyon sokat tanultam belőle, mert hosszútávú kapcsolat volt. Mik azok a dolgok, amiket nem tudnék elviselni egy kapcsolatban, és mik azok, amik elengedhetetlenek. Kevésbé vártam / várok klisés dolgokra egy párkapcsolatban, elsöprő szenvedélyre, és tudom értékelni a csendesebb pillanatokat is. Együttélésről, alkalmazkodásról is tanultam sok mindent.

2020. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szinten nagyon keson—>önbizalom növekedés nagyon durvan

Szexben bátrabb lettem, tobb dolgot kipróbáltam, tudom mit szeretek

Ki merem mondani amit gondolok

Nem engedem rábeszélni magam hülyeségekre

Tudom mit erek

Tudom, hogy az egészségem fontosabb, mint a pasi kényelme

Tudom, hogy minden kozos felelősség

Tudom, hogy megerdemlek sok mindent

Tudom hogy kell viselkedni ferfiak közelében

Tudom, hogy nem szabad elsietni a dolgokat de tul sokat varni sem

Tudom, hogy csak magamra számíthatok

Tudom milyen jo szeretve lenni es mennyivel konnyebb egyuttelni valakivel

Megtanultam alkalmazkodni es tolerálni dolgokat

Türelmesebb lettem

2020. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kérlek benneteket, azt is írjátok, hogy férfi vagy nő
2020. dec. 3. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!