Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bolhából csinálok elefántot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aruka kérdése:

Bolhából csinálok elefántot, vagy tényleg baj van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elkezdtem az Egyetemet, ami a páromtól 270km-re van, így csak hétvégente találkoztunk. Most viszont az online oktatás miatt itthon vagyok, ő pedig pénteket leszámítva 4-ig dolgozik, mégsem találkozunk csak max. 2×-3× egy héten. Hétfőn lesz 1hete hogy nem láttam, csakmert felhívott, hogy ő vízszintbe szeretne lenni a hétvégén, ha nem gond, nem szeretne menni sehová(úgyhogy nem jön át).

A probléma nem az, hogy akkor esetleg nekem kéne átmennem, hanem hogy nem hiányzom neki egy kicsit sem?

Volt, hogy lemondtam a találkozót, meg sem kérdezte, hogy miért, csak ,,okés szívem".

Ezt már a fejéhez vágtam, hogy bármit mondok, abba könnyedén beletörődik.

Egyáltalán nem kíváncsi a múltamra, nem kérdez.

Egyszer, mikor ittaludt, a másnapot együtt szerettem volna vele tölteni, ő meg azt mondta, át kell mennie az anyukájához (én meg éreztem, hogy kamuzik, úgyhogy aztán be is vallotta, hogy otthon akar csak úgy ellenni magának) ezt akkor meg is értettem, mindenkinél van ez így.

Nagyon keveset vagyunk együtt.

Sokszor keveslem az érdeklődését.

Ma reggel kicsit kibuktam rá.. ja meg hétköznap azt mondja, hiányzom neki, de nem jön át, és fel sem hív, chaten meg nem nagyon szoktunk beszélni.. Szóval mit gondoltok erről?

Bocsi, hogy hosszú lett, úgy tűnhet, kaptam egy hisztirohamot, de nem szoktam ilyen lenni..

Köszönöm annak, aki elolvassa, és nagyon köszönöm a válaszolóknak is.



2020. dec. 5. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

"Ezt már a fejéhez vágtam, hogy bármit mondok, abba könnyedén beletörődik." Ööö, ha vitatkozna veled, az jobb lenne?


Van azon az emberen sapka?

2020. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Tulajdonkeppen miert vagytok egyutt? Sok kozos dolgot nem latok ebben. Idopazarlas az egesz.
2020. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy egyáltalán nem érdekleded. Hagyd a fenébe.
2020. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
van az a pillanat, amikor az egyedüllét jobb
2020. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt egy ilyen pasim, pár hónap után meguntam, szakítottam. Aki szeret és akinek fontos vagyok, az akar velem találkozni, mint a jelenlegi párom, vele mikor csak tudtunk munka mellett együtt töltöttük a szabadidőnket, mert igényeltük egymás társaságát, azóta már együtt élünk.
2020. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor a vita viszi előre a kapcsolatot, azáltal kerülnek felszínre a megoldandó problémák, és így találunk rá megoldást. Jobb a vita, mint a csend.



Nem merem kijelenteni, hogy időpazarlás a dolog, mert szeretem, de lehet, igazad van, és felesleges erőltetni.. Nem tudom.



Persze, van amikor kell az egyedüllét, mint írtam, ezt is megértettem.. Csak bánt, mert elég sok időt adok erre, úgy gondolom.



Örülök, hogy olyan partnerre találtál, akivel egy hullámhosszon vagytok. :)


Köszönöm a válaszokat, és sokatok megértését is. :)

2020. dec. 5. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:

"megvert, de nem hagyom el, mert szeretem"


Akkor viseld a sorsod csöndben!

2020. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kicsit más dologról van szó szerintem. :D
2020. dec. 5. 11:47
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Amikor csak hétvégente találkoztatok,mert te egyetemistáskodsz,az ok.

Most meg mikor neki van dolga,es heti 2,3 szor vagytok együtt,az már nem ok.

És lemondod a találkozót,te irtad,és teszteled.


Elég egy idegesítö,magánakvaló nö vagy,megmondom öszintén.

2020. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyetemistáskodom, mert ez a feladatom, igen. :D Neked milyen érzés lenne, ha nem tudnál kezdeni magaddal semmit?


Nem ok, mert utána szabad,és nem várok el sokat tőle munka után. Átjön, főzök, sütök neki, együtt elalszunk és ennyi.

Nagyok az igényeim, nagy baj, hogy többet szeretnék vele lenni?


Mit tennél, ha éreznéd, hogy aki találkozik veled, nem őszintén teszi, és erőltetett az egész?


Tesztelem.. akarva akaratlan ilyen vagyok vele, mert bánt.

2020. dec. 5. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!