Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

4 éves ellaposodó kapcsolat a gyanúm.

Gyakran nem figyel rám végig sem hallgatja amit mondok nem beszélgetünk már annyit mint az elején.

Romantika megszűnt és a szex is teljesen egyhangú pedig mindig próbálkozom újakat bedobni, de ő úgy viselkedik mint egy fáradt vénember.

Van esélyem felrázni és olyanná tenni mint az elején? Ha igen mit csináljak?

Miért lett ilyen velem?

Magamról csak annyit, hogy nem vagyok lusta sem elhanyagolt testű, házias vagyok, igyekszem mindig maximálisan megfelelni otthon a nő szerepben. Nagyon sokat dolgozom emiatt néha azt érzem többet teszek le az asztalra mint ő és ez zavarja.

Nincs gyerekünk.


28/N és 32/F



2020. dec. 6. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia Józsi bácsi vagyok!

Ha van kedved rádírnék és dumcsizhatnánk.

Vasárnap mindig húslevest főzök meg pörköltet nokedlivel.

Szex is lenne, mert még kemény a bitang.

64F

140kg

180cm

Nyugdíjas

2020. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez két ember kéne és mivel ő tesz rá, nem fog változni.
2020. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Meg akarsz neki felelni.

Ha az ember teljesen a másik igényeit akarja kiszolgálni, akkor az unalmassá tud válni.

Nincs tűz,szikra,parázs, küzdés, dinamika,huza-vona a kapcsolatban már ?


Ha kér valamit, akkor egyből megteszed? Nincs játék vagy incselkedés? Vagy akármi?


Persze kell a bizalom, hogy számíthatsz a másikra és megteszi, amit kérsz tőle, de az, hogy a másik folyton csak tetszelegni és kiszolgálni akar. Folyton megfelelni... az unalmassá válik.

Nem kell meghódítania vagy legalább kicsit küzdenie? Küzdeni akármiért?

Vadászat. Adrenalin. Izgalom.


Biztos érettlen vagyok.

24F

2020. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Utolso, meg fiatal vagy. Jobb is, ha nem tudod meg, milyen az, ahol valaki mar bele van faradva egy kapcsolatba es szarik is az egeszre. Annal ez nem mukodik.
2020. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

#4 remélem, hogy sosem fogom megtapasztalni.

Remélem, hogy most már a leendő feleségemmel vagyok együtt.

2020. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Ugy legyen. :)

(Sorry az offert.)

2020. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Van esélyem felrázni és olyanná tenni mint az elején? Ha igen mit csináljak?"


Kettőtöknek együtt kellene felrázni a kapcsolatot. Te egyedül kevés vagy ehhez.

Őszintén, az energiát inkább másba tenném, nem ebbe a kapcsolatba.

2020. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor beszéltél vele erről, akkor ő mit mondott? Egy fecske nem csinál nyarat, egy PÁRkapcsolathoz ketten kellenek, hogy működjön. Ha te fel szeretnéd rázni, akkor mondd el neki, azt is, amit ide leírtál, és beszéljétek át, kinek mik az igényei, mit szeretnél változtatni, hogy megint jó legyen. Amúgy az lenne a minimum, hogy ő is ugyanannyit beletegyen a kapcsolatba, mint te, vagy legalább az igyekezet meglegyen.
2020. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Párszor már mondtam neki ezeket mindig én nyitottam felé ezzel kapcsolatban de csak egy ideig volt változás.

Csak szeretném ha többet tőrődne velem meg ha többet foglalkoznánk egymással kölcsönösen

Ezért is írtam ide a GYK-re hátha valakinek van valami jó ötlete, tanácsa aki járt már hasonló helyzetben

2020. dec. 7. 01:04
 10/10 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló srác, a válaszodból is úgy jön le hogy éretlen vagy még de ez nem baj!

Adja az isten, hogy sose érjen csalódás és boldoggá tegyen a barátnőd én ezt kívánom.

Félreértettél, én nem a cselédje vagyok a pasimnak aki lesi minden kívánságát meg egyből ugrik neki éjjel-nappal bármi van.

Tudom hol a határ és azt tartom is.

De azért mondjuk ne csak egy pasi oldalát nézzük, szerinted egy nőnek nem kell az adrenalin meg az incselkedés, játékosság? Talán jobban is kell mint egy pasinak. Egy nő ezektől IS érzi magát fontosnak.

2020. dec. 7. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!