Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 2020 agusztusban volt az esküvőnk.

Tudni kell rólunk, hogy az ország másik végére költöztünk az én munka lehetőségem miatt.

Egy gyárbam dolgozom, ahol nagyon jól megfizetnek a diplomám miatt.

Párom okj-t végzett, sajnos egy éven belül 2 helyről is elküldték és most a negyedik munka helyén van. Én természetesen támogatom őt, hiszek benne és mindig ott vagyok mellette. Sajnos szülőhelyünkön nekem nem lett volna állás lehetőségem, ő pedig ugyanolyan munkákat talált volna ott, amiket itt.


Úgy látom nagyon megviseli, hogy a barátai nem élnek a közelében és főleg azt, hogy a szülei is nagyon messze vannak. A felnőtt jegy nagyon drága és nem éri meg egyszerűen gyakran utazni... :/ na meg az út idő is borzasztóan hosszú.


Megértem, hogy hiányoznak neki a szülei, de már másfél éve itt élünk és össze is házasodtunk, lakást vettünk. Babavárót is felvettük.


Azt gondoltam, hogy valóban szeret és hogy itt, velem képzeli el a jövőjét.

Azt gondoltam, hogy hamarosan szeretne családot alapítani velem. Azt hittem hamarosan édesanya leszek majd, gyerekünk lesz majd.


De ez mind álom sajnos. Nagyon szeretem őt, de nem bírok vele lenni. Szeretnék elválni, ilyen gondolataim vannak. Nem akarok elhamarkodottam dönteni.


Azért fontolom ezt, mert sajnos elkezdett inni, amióta összeházasodtunk napi 3, de van hogy 4 és 5 sört megiszik, elkezdett nagyon csúnyán beszélni.


Már többször mondtam neki, hogy így nem lehet családunk, gyerekünk, ha ő iszik és hogy én így nem tudok vele együtt élni, hagyja abba az ivást.


Próbálok hatni rá. Szép lakásban élünk, a babaváró hitellel sincs baj, szépen tudjuk törleszteni, mert én valóban jól keresek és természetesen ő is dolgozik ő is keres.

Hamar letudnánk a hitelt, simán egyenesbe jönnénk nagyon hamar. Minden rendben lenne.


Próbálok rájönni az okra. Mi változott. Mi a baj. Mit rontottam el.

Tudom, hogy szeret, mert ragaszkodik egyébként én is szeretem és ezt ki is mutatom.


Az alkoholizálását azonban nem bírom és azt sem tudom elfogadni, hogy csúnyán beszél, ha iszik.


Kérlek segítsetek nekem. El vagyok keseredve.



2020. dec. 6. 23:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Istenem! Babaváró a semmire... Csak gratulálni tudok.
2020. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Ő mindig is ilyen volt. Csak most hullott le róla az álarc, mikor azt hiszi, hogy úgyse válsz el.

Eszedbe ne jusson gyereket vállalni! Csak sokkal rosszabb lesz!

Ahol felmerült a válás gondolata, ott válás lesz, csak idő kérdése.

Inkább váljatok most, gyerek nélkül. Fiatalabb te se leszel, az anyagiakat később is rendezni kéne, de a gyereket nem tudod visszacsinálni.

2020. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek üzenem, hogy nem a semmire vettük fel.

Ha nincs meg a közös keresetünk x összegű nem is lehet kapni babavárót!

Tényleg közös életet terveztünk, gyermekeket szerettünk volna.


De így nem lehet, ha ő iszik mindennap és csúnyán beszél, életunt!

2020. dec. 6. 23:43
 4/27 A kérdező kommentje:
2: Igen, gyermeket így semmiképp sem szeretnék. Ilyen körülmények között nem. Akkor inkább maradok örökké egyedül és gyermekem sem lesz soha. De nem akarom megkeseríteni a gyermekem életét. :(
2020. dec. 6. 23:44
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a szitu úgy hat mintha minden csak a te szájad ízének megfelelően történt volna. Ő költözzön, ő adja fel az állását, ő menjen messze a családtól és a barátoktól. Ezt az ő helyében én sem biztos, hogy bírnám és csúnya éket verne a kapcsolatba. Kicsit gondolkodj el te is, hogy ő mit adott itt fel, csak mert neked így jobb volt.

Ha nem szereted, válj el. De ne úgy állítsd be, hogy itt ő a hibás mindenért, mert ez a szituáció nem csak az ő szüleménye.

2020. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Csúnyán viselkedik, az tény. Ám miattad nagyon sokat feladott, ami számára kedves volt.
2020. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
szerintem dolgozzatok a kapcsolatotokon, beszéljétek meg, hogy mit éreztek. Szerintem nem lenne érdemes eldobni egy házasságot már az első hónapokban, lehet, hogy csak átmeneti ez a helyzet.
2020. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Közösen megbeszéltük, hogy itt jobb lesz nekünk.

Ha ott maradunk, ahol eddig éltünk ketten is nagyon keveset tudtunk volna keresni és a legfőbb baj, hogy ott a körülmények sem jók.

Rossz a közbiztonság, mert nagyon-nagyon sok a roma.


Én és ő is azt mondta, hogy nem szeretnénk a gyermekünknek, hogy ilyen környéken nőjenek fel.

Itt nagyon örültünk, hogy itt nincsenek romák, jó a közbiztonság. Sok munkalehetőség van és ha lenne gyerekünk nekik is több egyetem is van a közelben( már ha esetleg szeretnének ott tanulni). Tehát igyekeztünk a jövőre tekinteni.


Párom örömmel jött, de hirtelen minden megváltozott és én semmi rosszat nem tettem.


Mindennap főzök valami finomat, szép rend van. Igyekszem kedveskedni, programokat szervezni.


De ő egyszer csak elkezd inni es csúnyán beszélni esténként és ezt én nem bírom.

2020. dec. 7. 00:18
 9/27 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy ideköltözünk. Már másfél éve itt élünk. Nem én rángattam ide. Közös megállapodásból jöttünk ide. Én senkit nem akartam senkitől elválasztani, ő is jönni akartA
2020. dec. 7. 00:19
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Feltétetelezem közös megegyezés alapján költöztek el, szerintem próbálj meg vele beszélni hogyan tudnátok enyhíteni azon ami bántja, több közös programmal esetleg ha magányos, új hobbi, ha a barátokkal való időtöltést hiányolja, és ha minden kötél szakad és egyetért pszichológus segítségét is kérhetitek. Ha semmi sem használ mindenkinek jobb ha különváltok, az anyagiak pedig a legkisebb gond, ne amiatt aggódjatok :)
2020. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!