Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak, hogy szinte majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak, hogy szinte majdnem minden kapcsolatban a férfi keres jobban, annak az az oka, hogy a nők nem szeretik, ha a férfi kevesebbet keres náluk, vagy az, hogy a nőknek kevesebb fizetést szoktak adni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 19:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
13%
A nők nem nagyon akarnak sem elérni vmit sem teremteni vmit, csak a férfi által teremtett dolog hasznából ellenni mert ő a nő, neki ez jár.
2020. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy csomó szakma van, ami kimondottan nőies, és alulfizetett: bölcsödei gondozó, óvónő, tanítónő, tanár (többnyire), ápolónő, gyógypedagógus, védőnő, stb. Ezek mind értékes munkák.


2. Sok férfi fiatalabb párt keres, a 30-40-es pasik inkább választanának egy nincstelen egyetemista lányt, mint egy korukbeli, egzisztenciával rendelkező nőt.


3. A nők a gyerekvállalással hátrányba kerülnek a munkaerőpiacon, míg ők nevelik a közös gyereket, a férfi gond nélkül karriert épít.


4. Mikor a nő visszamegy dolgozni, általában az ő munkaideje alkalmazkodik az óvóda, iskola nyitvatartási idejével, tehát limitáltak a lehetőségei.

2020. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
A férjem 6 évvel idősebb, mint én. 6 év múlva szerintem én is annyit fogok keresni, mint most ő, legalábbis remélem. Kedves első, nekem is van karrierem, szeretett munkám, meg tudnád ezt magyarázni a te koordináta-rendszeredben? :)
2020. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
1-es, gyógypedagógiát tanulok, sérült gyerekekkel fogok foglalkozni. Soha nem fogok annyit keresni, mint a programozó férjem. Igazad van, nem teremtek értéket.
2020. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
Több kutatás kimutatta már, hogy ugyanazért az elvégzett munkáért egy férfi több fizetést kap, mint egy nő.
2020. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel a karrierre es nem eletem celja egy parkapcsolat meg egy gyerek akkor karrierista p...a vagyok. Ha hanyagolom a paromat munkabol adodoan akkor karrierista p ..csa vagyok. Ha olyan szakmat valasztok ami nem noies akkor kineznek.


Egyebkent en mindig annyit kerestem mint a parjaim

2020. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
8%

Női szakmák alulfizetettebbek. Némelyik jogosan alul is értékelt.


#2 jól összefoglalta, annyit még hozzátennék, hogy a legtöbb nő nem elég céltudatos, racionális. Random, vagy kizárólag érzelmi alapon választanak felvételinél, nem számolnak azzal, hogy egy olyan képesítést szereznek, amivel nem lehet megélni. Ismerődöm párja az egyetem 2. évének a végén szembesült ezzel, látni kellett volna az arcát. Addig neki ez a kérdés meg se fordult a fejében. Férfiak ilyet nem tesznek... Én is lettem volna tanár, ha nem ezek a fizetések.


#4 bocsi, de miért házasodik össze rengeteg gyógypedagógus jól kereső mérnökkel / informatikussal...?

2020. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
A #2 sokat leírt, de kimaradt, hogy a férfiak jelentős része nem szereti, ha a nő többet keres, így nem ismerkednek "szintjük feletti" nőkkel.
2020. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

"Férfiak ilyet nem tesznek"

Dehogy nem tesznek! Van egy rakat férfi tanár és bölcsész. Másrészt sok férfi is totál hülye a reál tárgyakhoz.


Egy mérnöknő

(aki karrierista pitsa a kevesebbet kereső férfiak jelentős része szerint)

2020. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

"#4 bocsi, de miért házasodik össze rengeteg gyógypedagógus jól kereső mérnökkel / informatikussal...?"


Talán mert ezek a férfiak megkérik a kezüket? Évekig volt szakács párom, nem vett el. Én tehetek róla? A férjem exe meg egy közgazdász p..csa volt, aki állandóan parancsolgatott neki, és mindig mindent jobban tudott. Köztünk viszont megvan az összhang, a szeretet, a tisztelet.

2020. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!