Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az élettársam feltekenysege?

Figyelt kérdés

24 f vagyok párom mégcsak 18 van egy közös gyerekünk, együtt neveljuk együtt élünk de már nem szeretjük egymást

O is szokott néha chetezni más fiúkkal.o se szent


De mikor én elkezdtem egy nála fiatalabb de nagyon perverz lánnyal chetelni bokolni stb és kiderult

Nagyon féltékeny lett

Én nem gondoltam hogy őt ennyire zavarja meg hogy mással chetelek igaz ezzel a fiatal lánnyal szinte végig nyíltan a szexről beszélgetünk ( hogy hogy szereti,mit csinálnak a másikkal stb)

Szóval nem ártatlan beszélgetés volt de nem csaltak volna meg amúgy is az ország másik felén lakott a lány


Szerintetek jogos a hisztérikus féltékenység?(letiltata velem a lányt őt meg megfenyegete)



2020. dec. 8. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Szegény gyerek!
2020. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem jogos. A tiéd is az lenne, ha ő szexchatelne más férfiakkal.


Egyébként fura ezt így olvasni. 18 éves a párod, milyen idős a közös gyerek?

Hány éves az a fiatal lány akivel chateltél? Nagyon fura életetek van.

2020. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
92%

Verted volna kotonba.


Cigànyok vagytok, vagy ez fehér emberekkel is előfordul??

2020. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
éretlen kis minek nevezzelek, megcsinálni volt eszed azt a gyereket egy csajnak, aki még 18, tehát kb 17 évesen esett teherbe, de már fiatalabb csaj után nézel. 1000% hogy cigány vagy!!!
2020. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Ááá, már miért lenne jogos? Nem szereted, szexcsetelsz, tényleg minden rendben van ezzel a kapcsolattal. Semmi gond, mindenki így csinálja. Csak ezt nem értem, miért kellett nektek ehhez gyerek????
2020. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én és asszonyom magyarok vagyunk a csaj akinek írtam tényleg cigány de elég csinos vékony és nagyon perverz
2020. dec. 8. 19:09
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Mind a ketten idióták vagytok.

Csak a gyereket sajnálom.

2020. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most attól hogy fiatalon vállaltunk gyereket meg nem feltétlen vagyunk felelőtlennek reggen is ilyenkor szültek a nők


Anyám 20

Mamám 17

Dedimamam 16 évesen szült


Csak manapság nem elfogadott ez

2020. dec. 8. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Ti nem vállaltok gyereket hanem csak szaporodtok.
2020. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem a korral van baj kerdezo, hanem hogy ilyen korulmenyek koze szuletett. Lehet fiatalon is felelossegteljesen vallalni gyereket, de ebbe a kapcsolatba? Anya es apa nem szereti egymast, mindketten mas fele neznek es csak a fenyegetozeshez ertenek! Szegeny gyereket sajnalom, hogy ilyen korulmenyek koze szuletett.
2020. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!