Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem ha szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem ha szeret?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve van barátom fel eve komolyabb gondjaink jöttek fel. Mindenen kiakad. Nem írok.idobe. Nem veszem fel a telefont

Nem olyan hangnemen beszelek neha ha úgy jon ki

Előbb történt épp ilyen. Nem láttam hogy irt és hívott

Kise jelezte a telefonom. Megígértem elotte neki hogy irok nemsoka

De nem egyből irtam.

És nem jelzett a telom nem láttam hogy hivott.

Kiakadt.

Ki akar dobni ..jelenleg.. emiatt

Mit tegyek? Minden egyes mozdulatomnál mar akármi legyem rettegek hogy mikor fog kidobni.

Én nagyon elnéző vagyok vele

Igyekszem az lenni

Mit tegyek, mi lenne a helyes?


2020. dec. 9. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy kidobjon! Ha mégsem teszi, akkor dobd te őt! Ez nem egészséges kapcsolat.
2020. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban biztos vagyok, hogy az első ilyen hisztijénél kib*sztam volna mint macskát szarni. Mi az, hogy nem írok "időben"? Ő a főnököd, vagy a párod amúgy?

Egyébként korai, de elég felismerhető jelei ezek a kontrolláló, uralkodó típusú embereknek, azoktól viszont menekülj, komolyan. Eleinte még hivogat, és hisztizik, ha épp nem tudod felvenni, aztán pár év múlva feltűnik, hogy teljesen leépítette a baráti körödet és ha 10 percet késel a boltból akkor is ideges.

Komolyan mondom, ne alázkodj meg ennyire. Ha férfi lennél akkor is ugyanezt írnám. Mindenki különálló ember, kapcsolatban is, senki nem kontrollálhatja és szabhatja meg, hogy mikor álljon az illető rendelkezésére!!!


22N

2020. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas problémái vannak. Nem egészséges ő mentálisan, hagyd menni, most még időben vagy. Később ez sokkal rosszabb lenne.
2020. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2020. dec. 9. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Zsarol, konrollmániás f, sz.

Nyilván nem normális.

Ha van önbecsülésed (nyilván nincs ha összejöttél egy ilyennel)

Akkor dobd ki.

2020. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeret téged.
2020. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nalunk is volt. Van gepem, van telefonom, van okosoram. Neha megse jelez egyik masik. Folyamatosan frissitik az appokat egyre megbizhatatlanabb az osszes. Messenger, viber, whatsup egykutya. A parom megertette, elengedte a dolgot. Ha fontos, akkor felhiv, az mindig mukodik. Ha nem, akkor meg nem ventillal rajta. En egyebkent ugy mentettem a helyzetet, hogy amikor filmeztunk, akkor kaptam havertol uzenetet, amit szinten nem jelzett ki. Ott volt mellettunk a telefon es semmi jel. A film vegen meg ott az uzenet. Ha fontos akkor hivjon, ha nem, akkor meg egyszer lesz valasz, varja meg amig eszreveszem.
2020. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiszopja a g...t 😅 az enyem is ilyen volt utana jott a veres a beteges feltekenyseg fasssszzzopo k urva voltam mindenert 🤷‍♀️ ..hat ott hagytam mint a szemetet es sokkal nyugodtabb az eletem :)
2020. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!