Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom 100%-ban elfogadni a barátnőm súlyát?

Figyelt kérdés
Nekem mimdig is a vékony lányok tetszettek, viszont a mostani páromban valami nagyon megfogott annak ellenére, hogy ő messze van a vékonytól, nagyjából 165cm és 68 kg. Ez mondjuk elég jól oszlik el rajta, nagy mellek, széles csípő és viszonylag lapos has. Én szépnek tartom, vonzódok hozzá, de félek, hogy hosszútávon nem működne a kapcsolatunk, a családom és barátaim is tettek rá megjegyzéseket miután találkoztak vele. Szakítanom kellene, még az előtt, hogy túlságosan is ragaszkodnánk egymáshoz?
2020. dec. 9. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Te választottad és írtad is, hogy szépnek tartod. Akkor wtf?

Saját magadnak mondasz ellent! Előbb döntsd el, hogy mi is a problémád valójában és utána, hogy mit is akarsz!

2020. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Fogadd el a 80%-át a súlyának, a maradékkal pedig ne foglalkozz
2020. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kérd meg a családodat, meg a barátaitad, h keressenek ők neked barátnőt. Akkor biztos olyan lesz, amilyent ők tartanak jónak. Elofordulhat, h neked nem fog annyira tetszeni, de legalább nekik fog. 😀😊
2020. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon egyszerű kérdés.


Ha a párod pontosan ugyanúgy nézne ki mint most, az utolsó centiig, de csak 55 kiló lenne, akkor el tudnád fogadni?

2020. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Jó tapló családod meg barátaid vannak. Ki a fene kérdezte hogy nekik tetszik e. Amúgy ezek alapján az adatok alapján túlsúlyosnak se mondható.
2020. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szakìts vele, jobbat érdemel nálad. Te meg a felszínes családoddal és barátaiddal keress egy vékony lányt.
2020. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de te nem vagy ezek alapján alkalmas párkapcsolatra, ha téged az befolyásol, hogy a barátaidnak vagy a családodnak tetszik-e a párod kinézete. Ez akkora felszínesség és gyerekes gondolkodás, mint atom.
2020. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
A megfogalmazásod alapján kár volt összejönni vele, mindkettőnek megspóroltál volna egy komoly lelki megrázkódtatást...
2020. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Neked kell tetszenie

Nem a tapló haverjaidnak stb

De ugy nezem te is az vagy

2020. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ha te nem szakítasz, akkor remélem, majd ő fog.

Egyszer elég volt olyan férfi, aki koknrétan titkolt már a végén a családja előtt. Nem, nem a kinézetem miatt.

1x szétmentünk egy időre, onnatól mintha nem is léteztem volna, fogalmuk nem volt, hogy velem van.. :D

És itt nem arról van szó, hogy mi miatt "szégyell", hanem hogy az ilyen ember sem magáért, sem a kapcsolatáért, a párjáért nem áll ki.

Ilyen emberre meg nincsen szüksége senkinek sem.

2020. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!