Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne tudnál így maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne tudnál így maradni egy bántalmazo kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Többször megütött az utóbbi időben. Most pszichiáterhez akar menni, hogy megváltozzon, belátta hogy baj van.
2020. dec. 9. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De semmilyen más esetben sem. Még vitatkozni is utálok, szóval ha valaki megtámad, utána inkább elkerülöm. Messzire.
2020. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én már rendbetettem magam terápiával, nem tenném tönkre évek munkáját senki miatt, egy ilyen szar alak miatt meg pláne nem. Menjen csak pszichiáterhez, rá fér, de a közelembe már ne jöjjön soha többet.

Alapból nem tudok olyan embert szeretni, aki bánt.

2020. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Milyen kérdés ez? Majd ha "megjavult" talál másik barátnőt, neked nem kell elviselni.

Valószínűleg kamuzza csak egyébként, hogy mellette maradj

2020. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak mézesmadzag.
2020. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is szabad!
2020. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog megváltozni, maximum ideig-óráig.
2020. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindketten sérültetek, neked pszichológus kellene. Nem hinném, hogy lenne értelme ennek a folytatásnak, mert időbe telik, míg eredménye lesz részéről, de ahhoz neki is nagyon akarnia kell.
2020. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!