Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivan akkor ha későn lép az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha későn lép az ember?

Figyelt kérdés

Mivan ha akkor veszi észre a másik, hogy gond van és akkor kezd el lépéseket tenni a párkapcsolat érdekében mikor már a másik fél annyit várt és próbálkozott, hogy kezdi feladni?

Őszintén, nyíltan kommunikáltam, hogy probléma van. Mindig őszinte voltam és úgy érzem most, hogy ég a ház már tényleg észrevette a párom, hogy ez most már nagyon komoly és belefáradtam a próbálkozásba. Kicsit már semleges vagyok a dolog felé, nem is tudom megfogalmazni. Valahogy annyira meguntam a folyamatos várakozást és esélyadást, hogy már nem is érdekel. Nincs erőm még energiát belefeccölni és nem korrekt, hogy azt várom javuljon meg magától, de már nincs erőm. Sokat próbálkoztam. Legalább, hogy megértse és komolyan vegye, már azt is nehéz volt elérni. Esetleg tanácsokat tudnátok adni? Valakinek ismerős szituáció? Volt energiája még egy esélyt adni, hátha....?

Sok éve együtt vagyunk. 20-on évesek.



2020. dec. 9. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vége lett.

Azért nem tesz bele energiát, mert nem akar.

Ezt ő már elengedte, csak fél kimondani.

Innen már nehéz fordítani, sőt, nem is érdemes szerintem.

2020. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően írtam. Ő tesz érte most, csak nekem ez már késő. Tehát ő mostmár próbálkozik, tényleg.
2020. dec. 9. 13:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából eddig is voltak kisebb próbálkozások, de az nem volt elég hiába mondtam.. most húzott bele nagyon viszont látja rajtam a közönyt...
2020. dec. 9. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem kap rétest estére.
2020. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Ezt te kell tudd. Ha pl két hetet, lehet átalakul benned a próbálkozások hatására a dolog megint pozitív irányba. Ennyit talán még adnék neki, ha már sok éve együtt vagytok.

Ha megint abbahagyja az erőlködést, agy nem változik részedről, akkor én kb 2 hét "próbaidő" után szakítanék a helyedben.

2020. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 hét? rendben. amúgyis vártam volna, mert sok a dolga és nincs rám ideje... ilyen helyzetben meg nem jó dönteni, mikor esély sincs a javulásra a sok kötelező teendő miatt.
2020. dec. 9. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, egy kb két hetet adnék ennek, vagy ahogy te belül érzed. Bár ha sok ideje amúgy sincs, akkor nem látok itt nagy esélyt, hogy változni fog bármi is. Mi a probléma? Hogy ellaposodott a kapcsolat?
2020. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hogy nincs rám ideje. annyi a feladat, munka, iskola. ennek egy jó része januárban eltűnik, megszűnik. de félek, hogy attól ugyanez lesz....találni fog mást.
2020. dec. 9. 13:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát így látatlanba én nem tudom megmondani, hogy kevesebb lesz-e neki, de valóban van egy tendencia, hogy aki szereti elfoglalni magát, az utána is talál valamit. Akkor várnék január közepéig mondjuk és aszerint döntenék.
2020. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos tanácsokat!

tényleg. egy szüneten is gondolkodtam, míg lezárul ez az időszak. hogyan érzem magam nélküle, stb. teljesen el vagyok veszve.

2020. dec. 9. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!