Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte vagy a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vagy a pároddal? Főként férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés
Mindig mindenben őszinte vagy a pároddal? Vagy vannak kisebb-nagyobb hazugságok fullentések? Miért? Kérlek indokoljátok azt is ha igen és azt is ha nem.
2020. dec. 10. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok buszke ra, de van. Vannak dolgok, amiket keptelen elfogadni, meddo vita lesz csak belole. Igy nem mondom neki, ha rakerdez, akkor meg letagadom. Semmi komoly egyebkent, tenyleg marginalis dolgok, de nem kell a feszultseg.
2020. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, emiatt is ő a párom. Korábban ha őszinte mertem lenni az a kapcsolat végét jelentette és itt nem kell hűde nagy dolgokra gondolni, mondok egyet, nagyon nagyon előnytelen volt rajta az a ruha, ezt megmondtam neki igy, normális hangnemmel, erre másnap levoltam tiltva :)

Vagy valamiben merészeltem másképp gondolkodni mint ő, emiatt saaaajnos nem érezte már a szikrát. Ilyenekkel mit kezdjek? Mostani párom ugy szeret ahogy vagyok, teljesen önmagam lehetek, ő is.

2020. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Aki azt mondja, hogy soha, semmiben még csak füllenteni sem szokott, de még csak a véleményét se hallgatja el, vagy nem szépítgeti, az hazudik.

Ilyen nincs.

Illetve van, de onnantól kezdve, hogy elkezdesz 100%-ig őszinte lenni, legfeljebb 2 hétig tart még a kapcsolatod.


És ez úgy nagyjából minden emberi kapcsolatra igaz, nem csak a párkapcsolatokra.

2020. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig őszinte voltam aminek az lett az eredménye, hogy mindenki kidobott/leszart és bántott.


Mostmár úgy vagyok vele, hogy inkább el se mondok valamit vagy magamba zárom.


F

2020. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
A #3-ra. Van mikor meg pont azzal szúrod el a dolgokat, hogy nem vagy őszinte.
2020. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 azért mert te nem vagy képes rá.. senki sem képes? Ez elég korlátolt gondolkodásra igaz.


Ha nem lehetnék őszinte mindenbe a párommal, akkor nem szeretném, hogy 1 percet is elraboljon az időmből.

2020. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte lennék minden nap lenne sertodes
2020. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, hogy nőként ide tolakodok de 100%ig biztos vagyok benne, hogy párom nekem is szokott füllenteni és nincs ezzel semmi baj :D vannak dolgok, amiket inkább nem akarok hallani és jobb a békesség... múltkor kísérleteztem a hajammal és elég furán sikerült felfognom, megkérdeztem tőle, hogy tetszik-e neki... láttam rajta, hogy fintorog mintha citromot evett volna, de így is odanyögte, hogy ha nekem tetszik hordjam így, és szép vagyok. :D nyilván feltűnik azért, ha kamuzgat, de dícséretes, hogy igazából csak engem nem akar megbántani.

Van még pár ilyen apróság, azt is mindig tagadta, hogy poreszt néz, aztán egyszer lebukott mikor a google keresésekbe maradt és előttem keresett rá valamire, ment a "egyszeri alkalom volt" szöveg, de én se vagyok hülye azért :D nem akarom tudni mennyit és mit néz, amíg a szex okés.


Ha nagyobb dolgokban hazudna, az nem férne bele, de ezektől simán eltekintek, sőt, én is szoktam neki néha. Múltkor vett egy cipőt, odavissza volt érte, hát szerintem bűn ronda volt, de nem akartam letörni, plusz az a fontos, hogy neki tetszen. Aztán olyan is volt, hogy főzött, elsózta de nagyon, de annyira mosolygósan rakta elém, annyira beleélte magát, hogy végre ő főzött, hogy nem volt szívem megmondani neki. Ezek szerintem mindenhol előfordulnak.


22N , 3 éve kapcsolatban

2020. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

8


Nah, végre egy értelmes ember, külön dícséretes, hogy ennyire fiatalon ilyen éretten gondolkodsz erről.


Erről írtam én is fentebb- ezek az apró kis kegyes hazugságok, elhallgatások, vagy csak szépítések elkerülhetetlenek - máskülönben minden kis hülyeségből folyton veszekedés lenne.

2020. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 és #9 Szerintem meg pont akkor ok, ha az ilyen esetekben is őszinte merhet lenni az ember, mert nincs belőlük sértődés.
2020. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!