Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottak emiatt már mással is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak emiatt már mással is?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, aki most szakított velem amiatt, mert néhány ismerős lány képét lajkoltam. Van néhány (nagyjából 10-15) nő nemű olyan ismerősöm, akit ismerek valahonnan. Például osztálytársak voltunk középsuliban, évfolyamtársam volt az egyetemen, egy városban lakunk stb. S mivel még a barátnőm előtt velük beszélő viszonyban voltam, így ha feltöltenek Instara/Facebookra egy jobb fotót, akkor én azt lajkolni szoktam, nagyjából mindig óta, tehát már a barátnőm előtt jóval is lajkoltam őket.

S ezt a barátnőm meglátta a tevékenységnaplómban egy-két hete, s óriási vitát csapott, hogy ezt miért teszem, mikor itt van nekem, és ne fejezzem ki a tetszésemet más lányok iránt. Hiába mondtam neki, hogy nem azért lajkolom, merthogy milyen jó nő, hanem mert maga a kép tetszi: szépen fel van öltözve, jó a haja, jó a háttér stb. Ugyanez a fiúkkal, fiúkat is szoktam, mégsem jönnek be úgy...

De ő hajthatatlan volt, végül megegyeztünk abban, hogy akkor jó, többet nem lajkolok senkit... Erre most meglátta, hogy egy volt osztálytársam képét lajkoltam október 11-én, akivel egyébként nagyon jóban voltam (csak hát történetesen csinos lány).

Ezért aztán most szakított velem, mert: "nem bírja azt elviselni, hogy az ő barátja más nőket néz és lajkolgat, és nekem ő sosem lesz elég, mert ha belajkolom azzal azt mutatom, hogy nekem bejön."

Szerintem kicsit túlgondolja, de ez csak az én véleményem. Minden esetre szakított velem, nem szól hozzám, el sem lehet érni.

(Az első barátja vagyok, 22 éves lány.)



2020. dec. 10. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem, de megértem a barátnődet. Minek sóvárogsz más nők után ha ott van neked ő, egyszerűen bunkó vagy.
2020. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez nem sóvárgás egyáltalán. Nem szép lány képét is lajkoltam már, én ebbe nem látok bele semmi többet.
2020. dec. 10. 16:30
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem legyél hálás, hogy így adódott, vagy olyan nővel akarsz élni aki egy ilyen beteges, féltékenykedő hisztérika? Remélem idővel észhez térsz és belátod mennyi szart úsztál meg ezzel.
2020. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Engem idegesít, hogy a pasim nem simán lájkolja, hanem szivecskézi a VOLT KÚRÓPARTNEREIT a facebookon... de ezt pl sosem hoztam fel neki, mert nem is kellene tudnom, hogy megvoltak neki. Csak cefetül zavar.
2020. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
A csaj egy hisztis pina. Szerintem ne sajnáld, az ilyen később még rosszabb lesz.
2020. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
A nok akkor lajkolnak valamit, ha erzelmileg megerinti oket. Ezert, tevesen, azt hiszik a ferfiak is igy tesznek. Barmit is gondolhatnak jelnek. Ferfikent annyit lajkolhatsz, amennyit akarsz, de ha veled egyidos nala szebb csajok is kapnak belole, abbol mindig szamithatsz egy kiados szamonkeresre. A kovetkezo baratnod sem fogja elviseli jo esellyel. Itt rajtad mulik, hogy hajlando vagy valtoztatni ezen a szokasodon, vagy sem.
2020. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

De változtattam, mégsem elég. Mondtam, hogy ha ennyire ellene van, akkor jó, legyen meg amit akar, nem lajkolok. Nekem nem jelent sok mindent, csak ha ők is szoktak egyébként, akkor én miért ne. De erre ő azt mondta, hogy attól, hogy én nem lajkolom még ugyanúgy tetszik, holott nem is. És ez neki szörnyen rosszul esik.

Felemlegetni sem szoktam semmit, mert nem szexeltem egyikőjükkel sem. Ráadásul nem is szivecskézem be, nem is kommentelek soha senkinek.

2020. dec. 10. 17:09
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Ismerős. Én is bosszankodtam ilyesmiken, kb 20 éves koromig.

N

2020. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
A lányok miért ilyen féltékenyek?
2020. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

"De változtattam, mégsem elég."

Mert nem benned van a hiba, hanem benne. Ha a seggedet a földhöz vernéd, az sem lenne elég, ha lakatlan szigetre költöznél vele kettesben, az se. Teljesen rendben van, hogy kedves ismerősök és jó barátok képét lájkolod, neki kellene rendbe tenni a lelkét, hogy elég magabiztos legyen ahhoz, ne riválist és fenyegetést lásson minden nőben.


De mivel ez nem történt meg, sőt, még a problémát se érti, igazuk van az előzőeknek: ne sajnáld!

2020. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!