Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van értelme? Lehetünk boldogok?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori lesz...

Mikor összeismerkedtünk egy "macsó" szókimondó embernek tűnt, akiben rengeteg szeretet és gondoskodás van. Egyező célok, hasonló érdeklődés, jövőkép.

Elég korán becsúszott egy baba (védekezés mellett), s úgy döntöttünk megtartjuk, elterveztük a közös életünket. Sajnos elvetéltem :(

Már ekkor is voltak furcsaságok: nem igazán ölel, csókol meg, utcán nem fogja a kezem, mert ez b*zis és ő nem fog nyáladzani.

Rengeteg problémája és sérülése van régről (egy időben ivott és drogozott is, de úgy tűnt, hogy ezt leküzdötte), úgy tűnt, hogy csak biztonságot és szeretetet kell neki adni, s idővel megnyílik és képes lesz szeretni...

De egyre nehezebb a helyzet, mert még akkor is duzzogó gyerekként viselkedik és b*nkózik velem, ha nem haza megyek rögtön munka után, hanem megnézem az épp útbaeső szüleim.

Az összes barátom ignoráltam miatta (szép lassan, észre sem vettem a folyamatot), mert állandóan tudni akarta kivel mit beszélek és mindenki egy rohadék: ha nő akkor kihasznál, ha férfi akkor meg akar d*gni. Nem merek senkivel találkozni, mert tuti azt hiszi megcsalom és napokig könyörögnöm kell, hogy szóbaálljon vagy normálisan viselkedjen velem.

Vannak furcsa megjegyzései is, mint például, hogy a közeledő záróvizsgámnál: mennyit kell majd térdelned, hogy meglegyen?

Sokszor vagy burkoltan, vagy nyiltan, de k*rvának titulál.

Mindemellett én támogatom mindenben, a szüleit mikor betegek lettek vele együtt ápoltam őket.

Nem mondom, hogy én vagyok a tökéletes NŐ, de főzök, mosok, takarítok, jól fizető állásom, lakásom van, elvileg ronda sem vagyok, tehát nem vagyok egyik sztereotípia-véglet sem.

Imádom a szexet, mind a kettőnknek nagy igénye van, de kérem az előjátékot vagy változatosságot, akkor megsértődik, hogy ő nem könyörög (mi a könyörgés abban, hogy csókoljon, símogasson meg szex közben??). Meg ki találja hogy nekem más kell mert ezek szerint nekem már nem jó vele.


Aztán meg átcsap: kedves, odafigyel rám. És ilyenkor mind semmiségnek tűnik amiket fenn leírtam.


Kértem, hogy menjünk el terápára (elkezdtem pszichológushoz járni, mert iszonyú traumás évünk volt), teljesen kiakadt, azt mondta, hogy egy f*szság és ha nekem egy másfél éves kapcsolatban erre van szükségem, akkor inkább elhúz tőlem a fenébe.


Igazából ahogy írom látom mit kellene tennem, de mikor normális, akkor meg úgy érzem ő az igazi. Olyan dr. Jekyll és Mr. Hyde az egész ember.

Nem normális, hogy folyton azon esz az ideg, hogy mikor borul el megint az agya és lesz velem egy haddnemondjam mi...

Csak valahogy így közel 30-hoz az elvesztett baba által kreált álomkép olyan erősen itt tart és egyszerűen nem tudom mi a következő lépés...

Tudok valamit tenni, hogy helyrehozzam? Vagy reménytelen? Akármit próbálok vele megbeszélni ignorál és kizár. Azt mondja csak hisztizem. Van egyáltalán értelme?


Köszi, hogy elolvastad és segítesz egy-két jó szóval.



2020. dec. 11. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Iszik (ivott, drogozott), bunkó veled, nem fogja meg a kezed. Ezek szerint a kapcsolatotok a pár naponkénti dugásra korlátozódik. Neked ennyi kell egy kapcsoslathoz? Eljártok kirándulni, csináltok bármi értelmeset? Már pszichológushoz jársz miatta. Ha záróvizsgáról beszélsz, akkor eg ytanult, művelt nő vagy, mi a fenét keresel egy bunkó mellett? A bunkó nem egyenlő buta, hanem bunkó az, aki nincs tekintettel a másikra és bunkón viselkedik. Másfél év semmi. Lépj és vakard le magadról azt a férget. Ne azt nézd, hoigy mit veszítesz (szinte semmit) hanem azt, hogy majd mit fogsz nyerni egy normális pasival (persze nem felcsináltatni magad azonnal).
2020. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy felajánlotta, hogy elhúz a fenébe. Akor hajrá, még küzdened semm kell vele, hogy lelépjen. Van még sok alma a kosárban érted?
2020. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de akárhogy is kaparsz utána, ő nem akar partner lenni a változásban, szóval illúziókat kergetsz, álomvilágban élsz. Ez soha nem lesz jobb, maximum csak rosszabb, egy ilyen ember mellett soha nem leszel boldog és egy ilyen ember borzasztó apa lenne, kérlek ne akarj ilyen életet magadnak és ami még ennél is fontosabb, a leendő gyerekednek. Gondolj bele mennyi traumát szedne össze egy lelki roncs anya és egy ilyen érzelmi nyomorék apa mellett.. Ezt kívánnád neki? Minél tovább ragadsz bele ebbe a szarba, annál inkább le fogsz épülni és a végén tényleg nem lesz erőd, hogy kilépj, így akarsz leélni még 30 évet?
2020. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Ez a pasi egy élősködő, lehúzó, minden értelemben. Most lépj ki, nem fog változni csak tönkemész mellette.
2020. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Tudom, ilyet le sem szabadna írni, de örülj neki, hogy elvetéltél és nem lett gyereked egy ilyen embertől. Így legalább van esélyed szabadulni. MEnekülj.
2020. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az az igazság, hogy ésszel tudom mit kellene tennem, mégis olyan nehezen hajlok rá... Gondolom ez az fajta nyomorékság ami miatt sokan benne maradnak a langyos szarban.

Mindig az az ember lebeg a szemem előtt, aki lenne, ha nem hagyná magát állandóan a szar múltján csámcsogni. Na meg félek, ha elhagyom, akkor vissza süllyed. De azt is tudom, hogy nem az én felelősségem, hogy ő mit tesz magával, csak nyilván, ha valakit szeret az ember, ezen is agyal.

Néha az is megfordul a fejemben, hogy ez amúgy ilyen tipik bántalmazó kapcsolat (igaz csak verbális/pszichés), bánt aztán még én könyörgöm, hogy ne menjen el, szeressen. Rendesen meglepődöm magamon, hogy hogy lementem kutyába.

Az a durva, hogy ha próbálok vele bármit megbeszélni, kiforgatja és ellenem fordítja, majd úgy alakul, hogy a végén én érzem magam hibásnak.

Az idén a babánk mellett rengeteg családtagunk meghalt és sok rossz dolog ért minket, mindig ezt használom kifogásnak. Neki, mert emiatt ilyen feszült stb... Magamnak, meg hogy emiatt vagyok ilyen gyenge kilépni.


Ezek nem kifogások, csak egyszerűen ez jár a fejemben, szerettem volna elmondani.

2020. dec. 11. 11:57
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban egy bántalmazó kapcsolat.
2020. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha nem gond kérdezhetnék még?


- Miért van az, hogy, ha beszélünk valamiről akkor ő kisarkítva, kifordítva értelmezi és tartja is magát hozzá?

Példa: egy vitás beszélgetés közepette volt egy kijelentésem, miszerint én nem feküdtem le fűvel fával gumi nélkül, amiből neki az jött le, hogy gumival viszont bárkivel, ergo k*rva vagyok/voltam. Abból pedig, hogy azt mondtam neki, hogy ha ő nem védekezett bármit összeszedhetett volna, azt vette le, hogy le AIDS-es b*ziztam. És ragaszkodik a kitalálmányaihoz, sértve érzi magát és napok mire megint normális lesz.


- Megpróbálok valami valid párkapcsolati dolgot szépen megbeszélni vele.

Példa: Utálja a lakásom, mert kis tetőtéri (bár szerintem két embernek tökéletes). Ezért állandóan mondja a magáét. Mondom neki, hogy semmi gond, akkor menjünk el közös albiba és akkor egyenlő feltételekkel ő sem érzi kellemetlenül magát, hogy az én lakásom (Neki nincs és nem hajlandó az enyémre azt mondani, hogy hazajön. Sosem éreztettem vele, hogy ő emiatt alsórendűbb lenne, vagy bármi). Ekkor ha egyáltalán hajlandó válaszolni, azt mondja, hogy az albi kidobott pénz. Ekkor mondom, hogy kezdjünk akkor közösen gyűjtögetni egy külön lakásra, az meg nem fekszik, hogy úgysem lesz rá pénzünk (mikor babát vártam akkor még babavárót terveztünk).


Ezeket szándékosan csinálja? Van millió hasonló és nem tudom megérteni a logikát, mintha nem egy szókészletet használnánk.

2020. dec. 11. 12:44
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Mit írjunk? Szándékosan csinálja, igen, téged tesz meg bűnbaknak, hogy értéktelennek tartsd magad, igazi manipulatív kis szociopata, örülhetsz, hogy nem lett gyereketek mert sosem szabadulnál tőle.
2020. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Bocs, csak egyszerűen eddigi életeben el sem tudtam képzelni, hogy valaki szándékosan ilyen legyen, pedig futottam már bele pár furcsa emberbe.

Aztán meg úgy adja elő magát, mint egy jó ember.

Annyira kívül esik az én értékrendemen, hogy mindig valami mentséget keresek :'D

Röhej.


Köszi mindenkinek!

2020. dec. 11. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!