Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha más nőket lájkol?

Figyelt kérdés

Azzal nincsen bajom, ha lájkolja egy már régóta ismerősének számító nő képét. Joga van hozzá, én is lájkolom néha a férfi ismerőseim képeit. De most észrevettem, hogy ha van egy "újabb" női ismerőse, akkor annak belájkolja pl a 2018-as képeit is... Ha egy friss képet lájkol, azt még elnézem, de ez, hogy évekkel ezelőtti képeket lájkolgat, az már eléggé k*rólájk kategória.

Szerintetek hogy venné, ha ezt szóvá tenném? Jogos, hogy ez zavar? Vagy amíg ez csak egy lájk, addig ne zavarjon?



2020. dec. 14. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna. Gondolj csak bele, hogy bekövetsz pasikat és a képeiket nézegeted meg lájkolgatod...ez nem a hűséges emberek ismérve.
2020. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg nem kéne, hogy zavarjon, gyakorlatilag totálisan megértelek. Nekem nagyon rosszul tud ez esni, főleg, ha bikinis/alulöltözött képeket likeol... Szépen finoman mondd el neki, hogy téged bánt ez a dolog és zavar. Semmiképp ne támadj rá, de kommunikáljatok és fektessétek le, hogy kinek mi fér bele a kapcsolatba.
2020. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél ez piti dolog és totál lesz*rják, valakinek pedig nem okés. Nekem sem volt az, soha. Szerintem is beszéljétek meg
2020. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem nézegetem miket likeol. Nem érdekel, nem kutakodok, nyomozok utána.
2020. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Istenem. Igen budurculok ha látom, hogy régi posztot lájkol.
2020. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem is az a gond, hogy mit szól, megsértődik-e. Hanem az, hogy szerintem ugyanúgy fogja csinálni, csak ha szólsz, onnantól majd titokban.
2020. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

A leírt eset zavarna.

Az nem zavar, ha meglevő ismerősei, esetleg új barátai / ismerősei (szaktárs, kolléga, öcsi új barátnője stb.) friss, normális képeit lájkolja.


Az zavar, ha direkt visszakeres régi képeket lájkolásra, meg amikor ilyen direkt beállított, vagy k...s ruhában pózolós, "sz.pnék" tekintetű képeket lájkol. Az nekem már megalázó.

2020. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

100%-ban egyetértek #7-tel.

Nyugodtan likeolja a barátai nőinek, rokonainak, régi barátainak, szaktársainak friss képeit.

Ha viszont lesz egy új ismerőse, mondjuk kolléga, akkor oké ha visszanézi a régi képeit, hogy nézett ki 5 éve stb, de azokat már megalázó likeolni. Pláne, hogy utána az adott személy is tudja, hogy végiglapozgatta a képeit.

2020. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Nálam ez az a fajta piti dolog, amit észre se vennék. Ahhoz, hogy észrevegyem ugyanis aktívan figyelnem kéne a közösségi oldalas aktivitását, nekem pedig pont ez az ami nem fér bele egy normális kapcsolatba. Ha meg észre is veszem nem érdekel, piti szarságnak tartom és nem tudom ép ésszel felfogni, hogy van, aki ezen képes kiakadni. Elképesztően nyomorult lehet az ilyen ember önbecsülése, szar lehet így élni, de hát kinek mi.
2020. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ehhez nem feltétlen kell kutakodni utána. Egyszerűen van sok közös ismerős, akinek feldobja a félmeztelen képeit pl az insta, és ott látod a párod nevét elsőnek...Ilyen egyszerű, nem mindenki kutakodik.

Az meg, hogy így minősítesz valakit, akit nem is ismersz sokmindent elárul rólad. Nem mindig van gond az ilyen emberek önbecsülésével. Sőt, pont hogy akinek rendben van az önértékelése az nem fog jó pofát vágni ehhez, mert nem hagyja, hogy így megalázzák. Mert akárhogy is, de megalázó helyzet egy nőnek, amikor a pasija más lányok bikinis/fehérneműs képeit nézegeti és még ki is fejezi a tetszését. Egy normális pasi minden körülmények között tiszteletben tartja a párját, még az ilyen piti dolgoknál is.

2020. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!