Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (ő a nő), csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (ő a nő), csúnyán beszél velem egyfolytában és volt,hogy meg is ütött?Ti elhagynátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálom röviden leírni a dolgot,a lényeg,hogy nem egyszer dühében megütött és ami betette a kaput,hogy múltkor 39 fokos lázam volt és nem hitte el.Nem volt itthon lázcsillapító,alig álltam a lábamon,megkértem hogy hozzon nekem,elkezdett velem kiabálni,hogy nekem semmi bajom,ő se szokott bevenni lázcsillapítótő nem megy sehova.Ha rajta múlt volna itt dögölhettem volna meg.Sokszor úgy beszél velem mint a kutyával, többnyire ok nélkül.Nem az a baj,hogy szól valamiért,hanem ahogy mind azt teszi.Mindenbe bele szól,hogy mit egyek,vagy mit ne,pl enni akarok tojást,rámförmed,hogy ne edd meg kell a sütihez, miközben 2 havonta süt, minden ezt úgy,hogy én vásárlok be mindig .Itt se az a baj,hogy szól,hanem ahogy.A fűtéssel is spórolok,hogy ne legyen sok a számla,de azért is leugat egyfolytában, múltkor is csak 5 percre kapcsolatam be,már elkezdett veszekedni és olyan stílusban beszél velem,hogy az ember feletti, milliószor megkértem,hogy beszéljen velem rendesen,de minimális tisztelet nem adja meg,amit én megadok neki.Nem vagyon én sem tökéletes nyilván,de én próbálok a kedvében járni.Főzök,ha úgy van mosok,teregetek,felmosok, segítek a háztartásban,nem csak ímmel ámmal.Egyszerűen nem becsül,ha beszélek erről a problémáról,vagy beszélgetni akarok,akkor csak hárítt,hogy most csak veszekedni akarok?Vagy egyszerűen hagyjam most békén.Annyiszor megkértem,hogy beszéljen velem rendesen,mindig megígérte,de 2 nap múlva kezdődik elölről.Én már tényleg mindent megpróbáltam,javasoltam neki hogy menjen el pszichológushoz,és hogy változtasson,mert elhagyom,de semmi 3 nap múlva kezdődik elölről az egész.Egyébkent ha nem így viselkedne egész jó kapcsolat lehetne,nincs unalmas életünk,elég sokat jövünk megyünk,utazunk,de neki semmi nem jó.
2020. dec. 15. 06:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
Azért nem tisztel (néz fel rád) mert nem keféled eleget. Ha ezen nem változtatsz, így marad. A csillagokat lehozhatod neki, segíthetsz otthon, kereshetsz 1 millát, de ha nincs rendesen dugva, egy szardarabnak néz. Amúgy meg menekülj, amíg megteheted.
2020. dec. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1/1 anonim


Ez hülyesége,hogy nem kefélem meg.Én sokkal többször akarom mint ő,és sokszor visszautasít,pedig nem egy igénytelen pocakos sz@rdarab vagyok.Neki elég heti 2-szer.Amikor van valami,akkor is mindig a csúcsra jut.

2020. dec. 15. 07:03
 3/30 A kérdező kommentje:

1/1 anonim


Én szexelnék minden nap,neki elég heti 2-szer de van hogy 1 is elég neki

2020. dec. 15. 07:04
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Ha ezt elviseled és így is megéri neked a kapcsolat, akkor told tovább. Ha nem, hagyd el. Lehet akkor észbe kap és összeszedi magát. Már biztos megszokott, nem hiszi el, hogy elhagynád és emiatt mindent megenged magának. Nem vall valami fényes jellemre.
2020. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kapcsolat úgy xar, ahogy van, ha semmit se tudtok megbeszélni és így viselkedik veled. Az pedig itt is érvényes, hogy egy pofont se kell megbocsájtani, jönni fog a következő.

A legjobb döntés ha elhagyod. Ennél csak jobbat fogsz találni.

2020. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret téged.

Ha szeretünk valakit, az nem így viselkedünk.

Tisztelni se tisztel. Mire vársz? Szenvedni akarsz vagy boldog lenni?! Ha egy kapcsolat nem épít csak rombol, akkor keress mást, aki által önmagad lehetsz, szabadabb és nem kell behúznod magad, mert a másik idegbeteg.

2020. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2020. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
NEkem egyértelmü, hogy küldd el vagy te menj el - attól függöen, kinek a lakásában vagytok, de ez nem kapcsolat.
2020. dec. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Mióta éltek együtt?
2020. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
87%
Nem tisztel, ennek csak rossz vége lehet.
2020. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!