Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre vékonyabb a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre vékonyabb a barátnőm, féltem!?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünkkor is nagyon vékony volt, tényleg az egyik legvékonyabb lány, akit személyesen ismerek, csakhogy akkor egészségesen volt vékony, azóta viszont folyamatosan fogy. Mondta is, tudom, hogy nem szeret, nem is szokott sokat enni, nálam régen sem evett soha, ez azóta sem változott, viszont nem tudom, otthon mennyit, mit eszik, de valami nem oké.

Konkrétan majdnem kockahasa van, látszanak a "vonalak" a hasán, pedig, tudom hogy nem edz, a medencecsontja annyira kiáll már, hogy farmeren keresztül is átlátszik, a melle, feneke szinte teljesen "elfogyott", a passzos ruhái is lötyögnek rajta. Mikor nálam van, sokat áll a tükör előtt, a hasát nézegeti.

Illetve nála más dolgok is folynak a háttérben, nemrég derült ki, hogy nyugtatózza magát, többféle gyógyszert szed, a családja akarta már ráhívni a mentőket, mert mint kiderült annyi gyógyszert vett be, hogy szörnyű állapotban volt. Ezen kívül állandóan beteg, mindig van valami gondja, gyakran fekszik otthon.


Nagyon féltem, nem mond semmit, magától egyáltalán nem, ha rákérdezek a gyógyszeres dolgokról semmit nem mond, a fogyásra azt mondja, hogy ő most érzi csinosnak magát. Mit tudnék csinálni??


2020. dec. 16. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Semmit nem tudsz csinálni. Olyan emberrel nem szabad kapcsolatban lenni, akivel nem lehet kommunikálni, szóval én befejezném vele.
2020. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hagyhatom magára, főleg most nem, érzem, hogy segítségre van szüksége!
2020. dec. 16. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a. szüleivel, hogy anorexiás, bele is halhat. Hány éves?
2020. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
#15.35 Segíteni azon lehet, aki engedi. De ha végig akarod nézni, ahogy lassan, de biztosan leépül mind testileg, mind lelkileg, akkor maradj mellette!
2020. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állapot mindig konfliktust fog előidézni kettőtök között, amíg ő nem változtat. Egészségileg rendben van? Ha nincs - kezeltesse magát. Ha minden áron fogyni akar - szakíts!
2020. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy imádnivaló pasi lehetsz, és tényleg érzi itt mindenki, hogy nagyon félted, de sajnos annál többet nem tudsz tenni pillanatnyilag, minthogy elküldöd pszichológushoz, de azonnal! A barátnőd kórosan anorexiás, ha továbbviszi ezt, meghal. Ezt kellene tudatosítanod benne, ha már a szülei ennyire eszköztelenek és hagyták, hogy idáig jusson... merthogy az ő nevelésük hibádzik, az hétszentség.
2020. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Más férfi örülne.
2020. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Családját keresd meg és pszichológus, ez már súlyos!
2020. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is, biztos, hogy nem a csaladjaban keresendo az ok? Hozzajuk fordulnek, ha biznek bennuk. Sajnos tanult emberek kozt is vannak egeszen elkepesztoek, akik tagadasban vannak, szegyennek tartjak.

Veluk vagy nelkuluk igen, a baratno hata mogott beszelnek szakemberrel. Termeszetesen innentol fogva az o szabad beleegyezese kell, de tamogatni kell, amit eloszor hatbatamadasnak fog megelni. Nem lesz konnyu menet, de tanacsot kerni ahhoz is lehet, hogyan forduljatok hozza.

2020. dec. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!