Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után,meg szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után,meg szeretné beszélni a dolgokat?mi legyen a helyszín? Ilyenkor törvényszerűen lakásra kéne felmenni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 hete szakítottunk. Szeretné ha átbeszélnénk a dolgot, de ragaszkodik ahhoz hogy menjek fel hozzá a lakására. Én semlegesebb helyszínt ajánlottam, mert nekem ott kényelmetlen lenne most. De ő ragaszkodik hozzá, hogy máshol nem jó, és mindenképpen én menjek.

Akik voltak hasonló helyzetben higyan futottak neki egy újrakezdésnek? Nem a férfinek kéne ikyenkor kicsit kedveskednie, újra hóditania? Főleg úgy hogy a szakítás egyik fő oka a figyelem hiánya, és a minőségi idő hiánya volt?


2020. dec. 16. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szakítás után, mit beszélnétek? Meg akar bafni.
2020. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék semmit újra ha már a szakításig eljutottam, hisz ez egy hosszú folyamat:) Tehát, sehol.
2020. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nana, ha ennyire meg akarja beszélni, akkor jó lesz neki a semleges helyszín is, én nem mennék ezek után fel hozzá, erőszakoskodjon annak aki hagyja. Nem ő tesz neked szívességet, eleve nem is kéne újrakezdésen gondolkodnod.
2020. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ebben a helyzetben nem megbeszelni akarja, hanem dugni. Azt meg utcan nem lehet. Ne legyel naiv. Utana is leszarna, ha ujra is kezdenetek.
2020. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
amúgy biztos, hogy újra akarja kezdeni? én volt, hogy néhány héttel szakítás után indítványoztam egy megbeszélést, de eszem ágában sem volt újrakezdeni. csak egyszerűen úgy éreztem, tartozok neki annyival, hogy nem hagyom kétségek között, miért jutottam arra, hogy nem fognak működni a dolgok (ennek megbeszélésére a szakítás idején nem volt alkalmas a lelki állapota)
2020. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/5

Igen biztosan újra szeretné kezdeni.

Mi ezen túl vagyunk hogy miért is szakítottunk, habár elfogadni nem akarja.

2020. dec. 16. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de akik így "megbeszélték" utólag a szakítás okát, azok dugtak is, és utána már csak szeretők voltak még pár hónapig, aztán végleg szétmentek.

Minek ezt húzni? Találsz más pasit is biztosan. Ő jobb nem lesz.

2020. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék fel hozzá, ha én szakítottam vele, még a végén bántalmazna ha továbbra sem akarnék töle semmit sem
2020. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, itt mondhatunk mi bármit, akkor minek a kérdés? Te is látod, hogy ennyit nem tenne bele, hogy ne lakáson legyen a találkozás. Majd gondolod, ha újrakezdés lesz, megváltozik bármi is...
2020. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a lakására be menj fel. A végén még megerőszakol. Aki beszélni akar, az bárhol tud. Nem mintha bármi értelme is lenne.
2020. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!