Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők?

Figyelt kérdés

Provokálás nélkül kérdezem. Rengetegszer futottam bele olyanokba:


"Mindig veled leszek."

"Egész nap veled leszek."

"Melletted leszek, mindig szeretni foglak."

"Mindennap fel foglak vidítani."

"A következő karácsonyt csak veled szeretném tölteni."



Ezeknek és sok hasonlónak a társai.. Miért kell hazudni és reményt kelteni?


Inkább mondják meg, hogy oké, leszarlak fordulj fel. Kellemesebb, mint elhitetni, hogy szeretni fog, támogatni és sehol semmi.


De nem kizárt, hogy csak én futottam mindig rá erre. Eddigi életem folyamán már olyan 6-7 nő hazudott nekem hasonlókat.


2020. dec. 16. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet férfiak is mondanak má' nem azé'.
2020. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki hazudik, szóval ez van. Inkább a tettekre figyelj, ne ezekre! Plusz olyat nem lehet megígérni, hogy 10 év múlva is a másikkal leszek, mert nem látunk a jövőbe.
2020. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Ezek hangzatos klisék. Kár elhinni, hiszen betarthatatlanok. Én soha nem mondok olyat (legalábbis tudatosan figyelek rá) ami betarthatatlan.

Honnan is tudhat ám, hogy mindig, vagy örökké stb. Általában nem tart örökké és nem tartható az sem, hogy mindig...

Hogy válaszoljak a kérdésre, azért mert abban a pillanatban elhiszik. Sokan hagyják, hogy elragadják őket az aktuális érzelmek, pedig azok bármelyik pillanatban változhatnak. A másik opció, hogy úgy gondolják ezt akarod hallani.

2020. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%

Ilyet azok a nők csinálnak akiknek hivatásuk a szivatás!! 🤣


Sok ilyen van sajna.. De akik ezt írják, azok szemtől szembe nem mondanak semmit..


Ilyenekkel ne foglalkozz!

2020. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Ezt mondja az, aki szerelmes a másikba, és akkor éppen úgy gondolja. Ez is lehet a szeretet, a ragaszkodás kifejezése. A nem teljesen naív ember tudja, hogy ezekre sosincs 100% garancia, de nem tesszük szóvá, mert az megöli a pillanat romantikus mivoltát :D

De szerintem aki nem teljesen naív, az nem hozza fel érvnek, hogy "8 éve azt mondtad, hogy mindig szeretni fogsz, hogy hogy nem szeretsz már?"

Szerintem akinek van minimális belelátása a kapcsolatokba, az érti ezeket a mondatokat, max nem használja ha nem az a csöpögős típus.

2020. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

#5

Pont nem. A szerelem nem alakul ki online, illetve nem pár nap alatt.

Csak az mondja aki szivatni akar semmi komolyabbat..

2020. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ennek inkább az ellenkezője igaz. Van is egy könyv, ezzel a címmel: "Miért sír a nő? Miért hazudik a férfi?"
2020. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
6 Hol látod, hogy írásban hazudtak a kérdezőnek? Az írásából számomra nem derül ki ez.
2020. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

#6-os Te csak írásban kaptál ilyet és azt gondolod, hogy a kérdező is így kapta vagy mi?

Szomorú.


A kérdés úgy lenne jobb, hogy "Miért hazudnak az emberek?"


A válasz: Mert elhiszed nekik.

2020. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

9

Hidd azt

2020. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!