Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolat után úgy érzem, hogy a pasim nem mondott el valamit a múltjából, és úgy érzem, hogy nem fair.

Elmondta az összes kapcsolatát, hogy neki komoly kapcsolatai voltak, és kevés. Tehát egy komoly férfi benyomását akarta kelteni és ezért érzem magam becsapva.

Megsejtettem, hogy neki egy családhoz közel álló növel folytatott intim kapcsolatot, titokban.

Onnan jöttem rá, hogy a nö folyton hivogatta, ( különbözö javitási munkakra kérte meg) és mikor visszautasitotta, a nö nagyon kiborult és sirt, hogy látni akarja.

Gondolom miattam már nem volt rá ideje.

Engem ledöbbentett ez a beszélgetés és hogy a nö ennyire ragaszkodik.

A barátom mindent tagad, egyszer mikor elövettem sokadszor azt mondta, hogy ok lefekudtek es akkor mi van, de elöttem volt és utána meg azt mondta, hogy nem igaz, mert viccelt csak azért mondta, mert felbosszantottam a gyanúsitással

Engem zavar, hogy sunyizott, titokban találkozott, hogy a család ne tudja , igaz szingli pasi, de akkor is jellemtelen dolog

A másik meg, hogy aggaszt, hogy mivel családi barát a nö, összejar a szuleivel a barátomnak, mindig megvan a lehetöseg , hogy összejöjjenek bármikor újra

Én meg nem akarok ilyen negativ dolgokon gondolkodni, megfordult a fejemben, hogy szakitok

A barátom minden idejét velem tölti, tudom, hogy most hüseges, de a lehetösege a növel mindig megmarad , mert úgy hallottam mikor telefonon hivta, hogy nagyon fontos neki a barátom.



2020. dec. 17. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Neked nevetséges igényeid voltak a múltjáról, ezért hazudott. Nem kellett volna ilyen igényeket támasztani és nem hazudik... Tőle sem volt fair, de te is nevetségesen viselkedtél.

Tökéletesen összeilletek.

2020. dec. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A nő hívogatja, mert folytatni akarja.

A párod tagadja. Majd beismeri. Aztán tagadja.


Erre a pasasra egy percet sem áldoznék, nem hogy éveket, vagy életet.

2020. dec. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem voltak igényeim a múltjáról, ö volt feltekeny, mindent tudni akart rólam, de akkor azt mondtam, hogy ok, ö is elmondta, hogy ö milyen komoly es ö nem akar hallani se laza szexkapcsolatról, mert ö ” nem olyan”

Ehhez képest megy neki a lazaság, nem tudom miert akart ilyen imidzset kialakitani , en nem vártam el ezt

2020. dec. 17. 02:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Elmondta az összes kapcsolatát, hogy neki komoly kapcsolatai voltak, és kevés. Tehát egy komoly férfi benyomását akarta kelteni és ezért érzem magam becsapva."


Azért na, voltak ott igények, ha ilyet leírsz. Nem attól lesz valaki komoly EGY KONKRÉT kapcsolatban, hogy volt e előtte lazább kapcsolata.

2020. dec. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyhogy voltak ott igények? Nem ertem
2020. dec. 17. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!