Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért akadnak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akadnak ki azon, hogy egy bombanőre költeni kell, amikor az átlagos nőre is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Azok, akik ilyesmin panaszkodnak, egyáltalán azon panaszkodnak, hogy egy párkapcsolatban illik a másikra költeni, és hogy nem az van, hogy egy büdös forintot nem ad a másikra, de a másik annyira szereti, hogy a seggét is kinyalja.
2020. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, de kiakadok :D


Az üzletben sem érezném igazságosnak ha párizsi annyiba kerülne mint a kaviár :DDD

2020. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
most mit takar ez hogy költeni KELL? szerintem ha mindkét félnek van keresete akkor nem áll fenn ez a probléma. nyilván ha van valami alkalom, akkor ajándékot veszek a páromnak de ez odavissza működik, én is kapok tőle.. ha meg randi vagy közös program van,szerintem meg lehet beszélni mikor ki fizet, elsőn 'illik' a férfinek, de ebben is vannak eltérő vélemények.
2020. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem, a modell külsejű nőkre többet kell költeni ez köztudott. Nagyobbak az igényeik, de egy átlagos is már nagyra tartja magát.
2020. dec. 17. 16:03
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
már miért tartanánk nagyra magunkat mindannyian?? jó hogy minden nőt ismersz :D
2020. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%

Én nem szívesen költök semmilyen nőre.


Inkább leszek selyemfiú, aki a nőnek a gazdag, bunkó férje mellett a szeretője. És akkor ő költ rám.

2020. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, miért gondolják a férfiak, hogy a nők keresettel nem rendelkező gyerekek, akiket el kell halmozni mindennel, amit kiszúrnak maguknak éppen a polcon...

Én mindig is a saját fizetésemből vettem pl. a szépségápolási termékeimet, mint smink, testápoló, arcradír, stb, a ruháimat, cipőimet. Ha barátnővel találkozom, nyilván én fizetem ott is a részemet, magamnak veszek eszközöket a rajzoláshoz, én fizetem a fodrászomat.

Az egészen más, ha közösen elmentek mondjuk étterembe vagy utazni, akkor illik mindkét félnek beleszállnia, vagy egyszer az egyik fizet, utána a másik.

2020. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
itt a gyakorin már az is "költésnek" és már "aranyásó" vagy, ha elfogadsz egy kávét, vagy egy teát. Netán elvárod, ha randira hívnak, akkor a meghívó fél fizesse a fogyasztást. Ez főleg a netto 200ezres keresetű pasiknál szokott előfordulni, akik azt hiszik, hogy a nők csak a "pénzükre" mennek és "költeni" kell rájuk.
2020. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#7 neked sincs sok sütnivalód. Méghogy felesezés étteremben.. Mint az ovisok. Természetes, hogy a programokat, éttermeket a férfi állja. Te meg vedd magadnak a sminket. Tudod vannak, akiket eltartanak, te meg felezni akarsz, mint a dedósok
2020. dec. 17. 16:53
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is csak a csórik akadnak ki. Már az átlagos nőre, sőt a csúnyácskára is költeni kell, hát természetesen a bomba kategória ára meg az egekben.
2020. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!