Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott olyan lenni nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott olyan lenni nálatok, hogy a párotok pontosan jól tudja mivel bántott meg titeket, de ahelyett hogy bocsánatot kérne, inkább besöpri a szőnyeg alá, mintha semmi sem történt volt?

Figyelt kérdés

Nálunk gyakran előfordul.

De ahelyett, hogy kinyögne egy bocsánatkérést, inkább úgy csinál mintha nem történt volna semmit, és tőlem is elvárja hogy semmisnek vegyem, se megbeszélés, se bocsánatkérés nélkül.

Hogy, mit lehetne ezen változtatni?

25N


2020. dec. 17. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

volt páromnál gyakran megesett, képtelen volt bocsánatot kérni.. és hiába próbáltam vele erről beszélni, nem változott semmit..

24N

2020. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

cseréld le


bár ez inkább női attitűd amiről írsz

2020. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Az én exem is ilyen volt, egyszerűen képtelen volt arra, hogy kiejtse a száján a bocsánat, vagy ne haragudj szót, nem lehetett vele mit kezdeni, ő ezzel tisztában volt. Már az exem két éve.
2020. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak ilyenek, próbálj nem foglalkozni vele :)
2020. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként csinálom ezt.

A bocsánatkérés eső után köpönyeg

2020. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog változni.
2020. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!