Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha emiatt csalódtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha emiatt csalódtam a barátomban?

Figyelt kérdés

A cicám elég beteg, nem lehet rajta segíteni. Napok óta írom neki hogy szeretném ha mellettem lenne, ápolgatna, vigasztalna, ennek ellenére ő a barátaival találkozgat, engem meg letud annyival, hogy 5 nap bőgés után találkozik velem. Annyira rosszul esik ez hogy nincs mellettem, teljesen átértékelődött bennem a kapcsolatunk. Ő is nagy cicabarát, szóval nem értem miért nem vagyok neki ennyire fontos hogy mellettem legyen ne a barátaival.

Emiatt jogos lenne a szakítás?

22 évesek vagyunk, 1 éve vagyunk együtt.



2020. dec. 17. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nezd..pont azert, mert cicabarat! En sem ereznem magam, ha latnek egy haldoklo cicat es mellette a folyton siros gazdajat- amit amugy megertek, de nem akarok en is belekerulni abba az allapotba.
2020. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jogos, de a szakítást talán még nem kell elkapkodni. Mondd el neki, hogy mennyire rosszul esett neked, hogy nem állt melletted, és hogy emiatt teljesen elbizonytalanodtál a kapcsolatotokban. A reakciójából sok mindent le lehet szűrni, ha normális, adhatsz neki még egy esélyt, de ha újra előfordul, hogy egy számodra nehéz időszakban nem számíthatsz rá, akkor legyen vége.
2020. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én azt vettem észre, hogy bármi baja van az embernek, tartania kell magát, mert különben elfordulnak tőle az emberek, legyen az barát, barátnő, ismerős, bárki, aki nem szoros családtag. Szóval sajnos (bár nem értek egyet azzal amit írni fogok) neked kell változtatnod, kicsit összeszedned magad, nem teljesen kiakadni, mert hiába érzi át a fájdalmadat, akkor is sok lesz neki, ha te folyamatosan csak sírsz. Erősnek kell mutatnod magad, akkor szívesebben lesz melletted. Ez sok év tapasztalata.
2020. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
utolsóval értek egyet és szerintem a legtöbbünk is ezt tapasztalja. ha beteg vagy, kirugnak, megcsúnyulsz, traumád van, az emberek pánikszerűen menekülnek, sokszor még családtagok is mert "jaj még ez is jön a nyakamba ujabb probléma". Amikor meg mindenki vidám, szép, jól megy a sora, az emberek szívesen vannak vele. Az emberek iylenek, jobb ha egy életre megjegyzed és megpróbálsz úgy élni, hogy tudod, csak magadra számíthastz. iylenkor önsegítő könyvek, sorozatok, saját bevált trükkjeid segítenek.
2020. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Le ne fekudj vele, ha talalkozasra meltat!!!
2020. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező.


A 3-asban van valamennyi igazság, tényleg nem tanácsos kijátszani a lapjaidat ismerősök vagy idegenek előtt. De könyörgöm, ő a párod, a párodnak melletted kellene állnia.

2020. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, igen ezért írtam, hogy nem fogok egyetérteni azzal amit írok, mert szerintem is a párjának mellette kéne állnia, ha olyan komoly lenne a kapcsolat.
2020. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!