Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza bizalom témában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza bizalom témában?

Figyelt kérdés

Bizalmatlan vagyok vele, mert hazudott, több alkalommal a kapcsolatunk elején. Nem fejezem ezt ki minden nap, de ma megláttam, hogy beszélgetett egy nővel, megkérdeztem, ki az, majd kértem, mutassa meg a messengerét. Ideges lett, de ideadta, megnéztem, nem szoktam ilyet se, kb 1 éve volt ilyen utoljára.

Szóval megmutatta, akkor úgy éreztem, minden oké, nem volt benne semmi olyan, de aztán végiggondoltam, mi van, ha kitörölt belőle elemeket, olyan összefüggéstelen volt, vagy több alkalommal lezáratlan a beszélgetés. Megkértem, mutassa meg újra. Ideadta, de tiszta ideg lett, csak nyomta nekem a dumát, hogy én milyen vagyok. Mondtam neki, szükségem van erre, mert mitől kéne benne megbíznom?!

Érdekelnek a vélemények, és az is, hogy lehetne másképp a bizalmat visszaépíteni, ha nem így?



2020. dec. 17. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem lesz jobb, ha benned maradt a tüske akkor ez bizony újra és újra ott fog motoszkálni a fejedben. nagyon nehéz visszaépíteni az eljátszott bizalmat..:(
2020. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De én azt gondoltam, ha többször tapasztalnám ilyen alkalmakkor azt, hogy nem titkol semmit, nem hazudik, akkor egy idő után átfordulna.

Csak nem érzem, hogy ő ezt megértené, hogy erre szükségem van.

2020. dec. 17. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok. ha nincs titkolni valója akkor miért lesz full ideges ilyenkor? nekem ha nincs takargatnivalóm teljesen nyugodtam adom a párom kezébe a telefonom

N

2020. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Uhh, ezek egyike sem jó hozzáállás szerintem, amiket mondtok. A viharért akarjátok tudni, mi van a telefonjában? Nem bíztok a párjaitokban?

Drágáiban, ez egy vica versa-dolog, nem egyirányú! Aztán majd jön a nyafi, hogy "jaaaajj nem bízik bennem, sőt már lehet, MEG IS CSAL!!!" Hát ezek után?!

2020. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

N

Nekem is ezzel van bajom. Ahogy reagál. Bár ideges volt közben is, hogy néztem, és tudta, hogy nincs benne semmi, akkor nem is találtam. De utána, mikor újra kértem, még idegesebb volt, és kérdezgette, hogy miért akartam újra megnézni, elmondtam, és azt mondta, ez hülyeség, mondjam meg, miért akartam újra megnézni. Így lett most még gyanúsabb...

4-es, azért mert hazudott. Ezt helyre kell hozni, de nem nekem, egyedül.

2020. dec. 17. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
#4-es vagyok: akkor szakíts, úgyis ezt akarod, nem? De ne velünk hozass helyre valamit, ami amúgy nem is létezne, ha te nem vagy ilyen bizalmatlan. A következő kapcsolatodnál is ellenőrizni fogod a barátodat, azt várva, hogy ettől boldogabb leszel?
2020. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert elárulom, nem leszel boldogabb soha, ha nem hiszed el, te kellesz neki, nem más. A tudtod nélkül is félreléphet btw, sőt írásos nyom nélkül is.
2020. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem csak félrelépni lehet, hanem egy kapcsolatot elárulni is, megcsalás nélkül.

Ha szakítani akarnék, már nem szenvednék itt.

Veletek? Ezt nem is értem.

2020. dec. 17. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Én így vergődtem végig az utolsó 2 hónapot az exemmel. Én is ugyanezt mondtam, hogy csak mutassa meg, hogy megnyugodhassak, de nekem oda sem adta. Bízzak benne. A végén szakítottunk, mondván sok volt a "hiszti", meg gyanusítgatás.

Ja, csak a probléma az, hogy mivel nem adta oda a telefonját, én nyomoztam ezerrel és sajnos kiderült, hogy pár hete ismerkedett bizony. Most mondjam azt, hogy én "kergettem" bele, a bizalmatlanságommal? Mert szerintem nem. Ez egy oda - vissza játék. Neki elege lesz, egyszerűbb egy új kapcsolatba energiát fektetnie, amiben még töretlen a bizalom. Te meg csak forrongani fogsz magadbam továbbra is, bizalmatlan leszel, a reakciói miatt. Igen, így baromi nehéz visszaépíteni a bizalmat, de magyarázhatod ezt egy olyannak, aki már nem is akarja, hogy bízz benne és csak addig van melletted, míg be nem cserkész mást.

Én is követtem el "hibát" egy pár hónapos külön töltött időszak alatt, amit bevallottam. Nem akart a telefonomban kutakodni, viszont nem is adtam rá neki okot. Tiszta lappal indultunk neki anno újra és én bizonyítottam, mert bizonyítani is akartam, hogy vele szeretnék lenni. Azért meg nem okolhat, hogy én mit csináltam azokban a hónapokban, míg nem voltunk együtt, mert elvégre akkor ő döntött a szakítás mellett. Egyébként ezután még egy évig működött, majd ismét szétmentünk, újra össze, és én onnantól voltam bizalmatlan vele szemben, mert sok csúnya dolgot mondott nekem szakításkor, így nehéz volt elhinnem, főleg bizonyítás nélkül, hogy valóban engem akar és velem akar lenni.

Szóval szerintem ne várd meg, míg bebiztosítja magát másnál, előbb - utóbb sajnos úgyis ez lesz, csak neki ez most kényelmes így. Ha azt akarná, hogy bízz benne, akkor tenne érte. És ha nincs takargatnivalója, akkor az is egy tett, hogy ha kéred, odaadja a telefonját. Nem egészséges már eleve ez a kérés sem, de hát tett érte ugyebár. Én zokszó nélkül odaadtam volna neki bármikor a telefonom, ha ez őt megnyugtatja. Szerintem gondold ezt át és kezdd el lezárni ezt a kapcsolatot magadban.

2020. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Te azért szenvedsz, mert még nem szakítottál. Most komolyan, mi a jó egy ilyen kapcsolatban, ahol a bizalom egyáltalán nincs meg benned felé? Ennyire nem kellene életképtelennek lenni, hogy kínzod magad egy olyan emberrel, aki már átbszott a palánkon. Élvezed a mártír szerepet? Jó jó, tudom, de te szereted. És ő szeret téged, ha képes volt átbszni? Őt szereted vagy azt, hogy kapcsolatban vagy mindenáron? Nem mindegy. És ne hazudj magadnak, ha válaszolsz a kérdësekre egyszer.
2020. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!