Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T aggódnátok ha a férjetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T aggódnátok ha a férjetek a tudtotok nélkül járna szexuálpszichológushoz, vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma a férjem öccsénél voltam, megbeszéltük mikor vigyázunk a gyerekekre hogy kicsit kettesben tudjanak lenni a feleségével. Nekünk már nagy gyerekeink vannak, a legfiatalabb 16, de kollégista, bár most itthon van. Az ő gyerekeik pedig kiskamaszok 11 és 13 évesek. Szóval mondtam nekik egy délutánt mikor nekem jó lenne, a férjem meg vagy dolgozik vagy nem, de ilyen szempontból nem számít. Erre az öccse kérdezte hogy akkor nem pszichológushoz szoktunk járni?! Visszakérdeztem és mondta hogy a férjem említette, ő pedig azt hitte együtt járunk. Ezen azért lepődtem meg, mert szerintem az elmúlt 1,5-2 évben kielégítőbb lett a szexuális életünk, beszélgetni is szoktunk róla és ő sem panaszkodott rá soha. Igaz kevesebbet szeretkezünk, de szerintem sokkal kielégítőbb. Több az időnk rá, jobban egymásrahangolódunk és nincs stressz sem, szerintem az nem akkora gond hogy a mennyíség rovására ment a mínőség. Régebben csak munka előtt egy gyors menet, egy közös fürdés lefekvés előtt némi utórezgéssel, kb ilyesmi együttléteink voltak. Én kielégítőbbnek tartom a jelenlegi helyzetet, és rajta sem látom hogy neki rossz lenne. De akkor miért jár szexuálpszichológushoz? Mit gondoltok?

(A kérdés úgy lenne helyes hogy: ti aggódnátok... ?, csak a gyakori így nem fogadja el)



2020. dec. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
furcsa lenne.. biztos rákérdeznék hogy miért titkolta el! szerintem ezeket a dolgokat közösen kéne megoldani és nem a másik háta mögött
2020. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, nincs férjem. Miféle kérdés ez.
2020. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem aggódnék. Nyilván kellemetlen neki és egyedül szeretné rendezni a "gondjait", gondolatait.
2020. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Magánügye, dolgozik rajta, hogy megoldja. Valószínűleg azért javult a szexuális életetek, mert elment pszichológushoz, nem azután ment, hogy javult. Csak mondom.

Az ilyesmi nagyon kényes téma, nem csodálom, hogy nem akart beszélni róla. Ha most a szemére veted, azzal lehet, hogy a 'fejlődés't hátráltatod.

Továbbá egyáltalán nem biztos, hogy miattad jár, lehet, hogy korábbról maradt feldolgozatlan gátlásai vannak, amiről szintén megértem, hogy nem akar beszélni.

2020. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"mit gondoltok"


TÖKMINDEGY mit gondolunk arról hogy egy vadidegen ember miert jar szexualpszichologushoz. Millió oka lehet sz hogy itt tippelgetünk semmit nem árul el rola. Kerdezd meg őt.


Egyébként erdekes, ott van a kerdesben, hogy az utobbi időben jobb lett a szexuális eletetek. Te azon aggodsz hogy ennek ellrnere miert jar, miközben pont azota lett jobb hogy jár. Nem tűnik összefüggésnek?

2020. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom azért jobb, mert ott kap olyan segítséget, ami tényleg hasznos.
2020. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az öccse szerint csak néhány hónapja jár, ezért érzem azt hogy nincs összefüggésben a szexuális életünk javulásával
2020. dec. 17. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeitek életkorából ítélve nyilván nem huszonéves korosztály vagytok. aŰ férjednek a korral lehet előjöttek olyan problémái, amirők lellemetlen lenne neked beszélni (hozzáteszem, bár nem értem miért) és inkább elment egy pszichológushoz segítségért. Bár nekem furcsa lenne és biztos rákérdeznék miért nem megyünk el együtt, azért értékelném hogy nem tojik a problémára hanem próbál megoldást keresni. Még úgy is ha ehhez szakember kell.
2020. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont,h fontos vagy neki es a kapcsolat meg a gyerekek es azert jar,h jobba tegye illetve el ne rontsa.

Szerintem ne mondd meg neki,h megtudtad,h oda jar.


Lehet kspuzarasi panikja van vagy merevedesi zavarai .


Ha nem szeretne,akkor egyszeruen elhagyna vagy csalna.


Szerintem ne aggodj.

2020. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg szeretné élvezetesebbé tenni a szexet a szeretőjével.
2020. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!