Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavkapcsolatban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban hogy lehet megoldani a randizast?

Figyelt kérdés

Mas orszagban elunk, ezert ritkabban vagyunk egyutt hosszabb ideig. Nagyon ritkan megyunk tenylegesen randizni, de meg csak egy szar rozsat sem kaptam tole figyelmessegkent.

Nem rosszbol, csak azert jol esne, plane, hogy latom mindenhol, hogy teszik ki, hogy mit kaptak a parjuktol megint.



2020. dec. 20. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Fogod magad, odautazol, és randiztok.

Miért, mit hittél, hogy fog működni egy távkapcsolat? Fénypostán küldi a rózsákat?

2020. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Távkapcsolat nem kapcsolat! Ő szinte biztos mást qhúr.
2020. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs értelme. Közös jövőt így nem lehet építeni.
2020. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Savlekotő ***** válasza:
100%
hogy mit kaptak a parjuktol megint. Köztük biztos nem ekkora a távolság..
2020. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

De miért hasonlítod a saját kapcsolatod más kapcsolatokhoz, főleg, ha a tiéd távkapcsolat, a másiké meg nem?


Jelenleg én is távkapcsolatban vagyok, a vírus meg anyámf-sza miatt 3 hónapja nem találkoztunk, de nem esik rosszul, hogy nem visz randizni, mert fizikailag képtelen rá jelen esetben és nem is verem magam, ha a barátnőmet meg elviszi a párja, akivel együtt él vagy épp sokkal könnyebben megoldott az utazás és mondjuk nem 300 ezer forintjába meg 10 nap karanténba telne egy 1 hetes látogatás :D :D

2020. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek tényleg semmi értelme. A távkapcsolatban kiemelten fontos a kommunikáció, erre annyit képtelen vagy kinyögni, hogy szükséged van a közös élményekre, mert a nálad-vagy-nálam hosszútávon nem működőképes és ugyan menjetek már el sétálni (vagy majd ha a járványügyi helyzet engedi, múzeumba, moziba, sütizni stb.), hogy legalább esélyetek legyen lépni valamilyen irányban. Emiatt nincs jövője ennek a kapcsolatnak.


Az a baj, hogy ha még alapvetően jó szándékú is a srác, tökre bele lehet kényelmesedni abba, hogy házhoz megy a 'ina. Emiatt teljes mértékben esélytelennek tartom, hogy amíg te nem szólsz, bármi is változzon. Nekem ott kezd gyanús lenni a dolog, hogy attól, hogy távkapcsolat, meg vírus van és limitáltak a lehetőségeitek, még érezned kéne, hogy szeretve vagy és magabiztosnak kellene lenned a kapcsolatotokban, ahogy Ötöske is az.


Másrészt: "latom mindenhol, hogy teszik ki, hogy mit kaptak a parjuktol megint" Ezt viszont abba kellene hagynod. Naná, hogy megosztják. Azt, hogy szar az élet, hogy milyen párkapcsolati vagy egyéb gondja van, SENKI* nem osztja meg. Értem én, hogy rosszul esik látni mások "boldogságát", de nagy butaság ez alapján ítéled meg a kapcsolatod minőségét.



* na jó, egy nagyon vékony, mentális egészséggel foglalkozó réteg igen.

2020. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!