Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki alig vagy nem működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alig vagy nem működő távkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Aki csak távkapcsolatban van, és az nem vagy alig működik arról elmondható hogy "alább" adta? Ha lenne lehetősége "normális kapcsolatra" is?

Mit gondoltok erről? Kinek mi a véleménye egyébként a távkapcsolatokról?



2020. dec. 21. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

"Aki alig vagy nem működő távkapcsolatban van?"


Az nincs kapcsolatban.



Szívesen

2020. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdést ez a kérdés szülte.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

Nem szeretnék semmilyen vitába belemenni, csak érdekel ki mit gondol erről.

2020. dec. 21. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsöhöz +1

A linken is megírták világosan.


Nem az mondhato el hogy alàbb adta, hanem hogy olyan szekér után fut, ami nem veszi fel.

2020. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Attól hogy kitart amellett akit szeret még nem adta alább. Hanem csak szimplán szerelmes és nem adja fel az első problémánál, ebbe belegondoltál? Én 5 és fél évig kínlódtam távkapcsolatban, mert kitartottam amellett akit szeretek, majd végre össze tudtunk költözni.
2020. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?? Lehet ugyan az szórakozik velünk.
2022. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!