Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal távkapcsolatban vagyunk. Nem ad idén karácsonyi ajándékot, mert nincs ideje? Bövebben

Figyelt kérdés

Idén utoljára december 20án találkoztunk, én oda is adtam a karácsonyi ajándékát, de tőle nem kaptam semmit, mert hogy nem volt ideje a héten. Pedig edzeni volt ideje...Ha tudta hogy akkor találkozunk idén utoljára, miért az utolsó utáni pillanatra hagyja? Igy majd január közepén ad karácsonyi ajándékot. Lett volna több hónapja, hogy vegyen valamit.

Vagy nem vagyok jogosan kicsit dühös?


2020. dec. 22. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, neten rendelni egy ajándékkártyát a kedvenc boltodba 5 perc... ennyi ideje kell, legyen egy olyan embernek, aki elvileg szeret.
2020. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudhatod,hogy mivel fog meglepni.Kár előre agyalni rajta.

Lehet olyanvalami amit januárra tud elintézni.És mostmár nem mondok semmit. Pssszt!

Türelem!!

2020. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: de azt értelmes ember elmondja, ha a találkozóra nem tud konkrétan ajándékot adni. Eddig minden esetben, ha csúszott az ajándékom, megmondták, hogy csúszott a kiszállítás. Helyette inkább kamuzik? Ugyan már...
2020. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nincs semmi nagy meglepetés a háttérben, ennyire már ismerem. Szimplán "nem volt ideje" venni nekem valamit, mikor a pláza is 10 percre van tőle. Nagyon max 1 óra alatt meglett volna a vásárlással.
2020. dec. 22. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy téged nem becsül túl sokra, vagy az egész karácsonyi ajándékozás nem jelent neki semmit. Ebből az egy esetből még nem igazán lehet levonni semmilyen messzemenő következtetést.
2020. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A családjának vesz ajándékot minden évben. Van amit saját maga készít el. Abban azért van munka.
2020. dec. 22. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy neki fontos
2020. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érthető, hogy rosszul esik, de én addig nem csinálnék semmit, amíg nem lesz biztos, hogy nem intézett neked valamit mára a fa alá, amit nem akart korábban odaadni, és valakivel esetleg elküldi.
2020. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem történt ilyesmi!
2020. dec. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!