Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőre milyen jó dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre milyen jó dolgokat érdemes magadról írni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Olyan dolgokat, amelyek valósak, értelemszerűen. Miért, kérdező, neked nincsenek jó tulajdonságaid?
2020. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
HAZUDJ! 30 centi, saját cégEK, BMW X6M, gyereket akarsz,... >:)
2020. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd inkább azt, hogy mit szeretsz csinálni és mi az ami esetleg érdekes lenne benned, illetve azt, hogy milyen társat keresel.


Én pl nem tudnék saját magamról sok jót mondani.

2020. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2: Szerintem jobb az őszinteség! :)


Az elsőt simán túlszárnyalom, mégpedig 155 centivel! Remélem te is a magasságra gondoltál! 🙃

Másodikat nem tudom pipálni, harmadikkal baromira nem tudok azonosulni, annyi pénzből elektromos verdát vennék. :)

Utolsót tényleg nem bánnám! 😊

2020. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz , pénz....Erről lódíts! Az összes liba alád akar feküdni!
2020. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!